Ел. инструментите. Консумативи.
mobilis - специалист
Здравейте. Някой има ли опит с китайските 76 мм шлайфче на 12V ? Има куп оферти в алиекспрес с доставка от европа, цени - 90-120 лв.
Колко са читави тези машинки, дали вършат работа за "в гаража" и "домашната работилница" ?
Гледах, клипове на руснаците в тубата - проблем най-често са клетките на батериите, кaто ги подменят с по-хубави за да отдават повече ток. Някои модифицират и зарядното. Двете дейности не са проблем за мен - имам хубави лийон клетки, и контролери за тях.

Моля споделете впечатления. Инструментът ми се вижда полезен да допъни другите на стелажа. Гледам цени в БГ - разни бошове - над 250 лв. , не си струва за непрофесионална работа.

п.с.Аз имам няколко инструмента на китайците DEKO - доволен съм от тях за домашни нужди.
kozl - майстор
Аз имам Парксайд, закупен от Лидл. И понеже имам и други флексове, тоя е слаб и го ползвам за дребни, финни работи. Зор заман може да отрежеш някоя 10-ка, но ако ми е подръка Ф125 изобщо няма да го погледна мъника.
Обаче мноо полезна работа ми свърши за канализация да си режа PVC тръбите с него, особено 50-ките. Лек и удобен.
Една батерия 4А ми се скапа, но Лидълците ми я подмениха.
Chefo77 - майстор
Изчакай лидлското шлайфче. Поне гаранция ще имаш и батериите няма да са хептен боклуци.
mobilis - специалист
Благодаря на всички.
И аз мисля да влезе в работа за дребни неща. Иначе си имам 125 мм шлайф за по-грубата работа. Не знаех, че пускат и в Лидъл. Гаранцията не е за пренебрегване.

Тема "Дайте мнение за китайски 76 мм 12V ъглошлайф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: