Ел. инструментите. Консумативи.
nikolson - майстор
От смартфона, откъде да е. :-D
Lutchezar - майстор
Скоро не се очертава да има цифрово радиоразпространение. Имаше няколко експеримента през годините.
https://forum.predavatel.com/viewtopic.php?t=20938
dragozow - майстор
съб мар 12, 2022 7:48 pmпишман_майстор написа:
Има ли смисъл радиото да бъде с DAB+ приемник? Щот като се замисля нещо не хващам такова с радиото на колата....
А разликата е 40 евро + за модела ДМР115 спрямо ДМР114 . Като ги гледам еднакви радиа , само дето първото има DAB+ приемник. Или пропускам нещо?
Не, не се очертава да има цифрово разпространение, през годините само се говореше периодично.
пишман_майстор - майстор
Да, благодаря на всички, насоката си остава за ДМР114.
Фитилчо - майстор
вт мар 15, 2022 11:50 amпишман_майстор написа:
Да, благодаря на всички, насоката си остава за ДМР114.
Аз си купих колонка на JBL и си реших проблема с музика по време на работа. Неудобното е, че трябва да имаш и Спотифай, но аз така или иначе си го плащам годишно.
пишман_майстор - майстор
Преди няколко дни попрегледах нета за предложения и така се спрях на едно. Свири супер за размерите си . Цената не е чак ниска, ма каквато е. 260 кинта излезе. Преди това взех и едно на милуоки 12 волта, пак ново . И то не е лошо, предимствата му са, че е много леко , лови добре станциите и имам доста батерии за него . За макитата нямам, но мисля да заприходя още един два гъдела и ще си взема. Засега на адаптера ще е.
Прикачен файл:
radio.jpg
Chefo77 - майстор
Честито!
Аз пък миналия месец взех за куфара те това :)
Най-накрая пуснаха с радио :)
Прикачен файл:
IMG-72f48f6cb8ddf4643eff6d1515f67d6e-V.jpg
lovech2001 - специалист
Изображение

Вземи си нещо подобно, има вграденa батерия за няколко часа, а ако имаш и контакт наоколо...
пишман_майстор - майстор
lovech2001 написа:
Вземи си нещо подобно,
Ако се отнася към мен ... аз много не си падам по шаренкото , това е доста голямо радио ( минус за мен ) , вярвам, че може би свири добре ( казвам може би, не го знам ) и не знам ако се напраши или леко намокри какво ще се случи с него. Това е за "парти" вкъщи .
За обект или сред природата, язовири и оффроуд, съмнявам се да изкара и три месеца тормоз.
Chefo77 написа:
Аз пък миналия месец взех за куфара те това
Най-накрая пуснаха с радио
Ех, това съм го пропуснал да го видя....
Не знаех, че вече ги има с вградено радио. Може да го взема подарък за жената :-D , след няма и седмица има РД , ще я зарадвам мисля.
Мерси за идеята.
Chefo77 - майстор
вт юни 28, 2022 11:10 amпишман_майстор написа:
Chefo77 написа:
Аз пък миналия месец взех за куфара те това
Най-накрая пуснаха с радио
Ех, това съм го пропуснал да го видя....
Не знаех, че вече ги има с вградено радио. Може да го взема подарък за жената :-D , след няма и седмица има РД , ще я зарадвам мисля.
Мерси за идеята.
Аз от поне 5 години дебна JBL, Bose или подобни да пуснат колонка с радио ... И миналия месец в разговор с шефа на iCenter го питах "на шега" кога JBL ще пуснат колонка с радио ... а той сервира, че вече имали и ги продават в България. След няма и половин час бях в магазина им и ми пишеха гаранцията :lol: :lol:
Имат и по-голям вариант, но е много обемен за куфара. Tuner 2 е моят модел, Tuner XL е по-големия.

Тема ""Строително" радио , кое?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: