Ел. инструментите. Консумативи.
pif4o - специалист
Звука го има и без плавния старт но е много по кратък заради бързото преминаване през процеса на развъртане на диска. Бях склонен да сменя и шпиндела от пред само 14 лева е с зъбчатките в него, ама тоя моя как е стегнат сигурно винтовете са със скрюлок и нямат развиване та се отказах. И пак казва, за да го има звука единствено му влияе колко е стегнат диска. Иначе машината си реже право няма вибрации при набрана скорост и прочие :)
krasi92 - майстор
Какви са тези винтове със скрюлок.Поясни
ZEDYCUS - майстор
Осигурител за резби има предвид пифчо, но сигурно не го знае на български как се пише. :-D
krasi92 - майстор
Дааа. От три дена съм в англия и вече не знам български. Изкюзми. Много е грозно с тия чужди думи дето се опитват разни хора да станат интересни на аудиторията.
Lutchezar - майстор
Хората гледат клипчета и учат техники на работа онлайн. Съответно и термините и наименованията са им от YouTube...
pif4o - специалист
Еиии голяма драма, просто работя в сервиза за медицинска техника и се ползва постоянно , мануалите всичко е на английски и така си му викаме в сервиза понеже така си го пише :), пък и наща дума за него е много дълга та чак и са две - осигурител за резби :) скрюлок е по лесно а ще те разбере цял свят :)

Тема "Странен проблем с пендула Metabo kgs 216m" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: