Ел. инструментите. Консумативи.
ky-kyy - майстор
Един глас и от мен за Макитата. 26-цата на Бош, вече е на друга цена.
Новичок - напреднал
нед апр 17, 2022 12:18 pmky-kyy написа:
Един глас и от мен за Макитата. 26-цата на Бош, вече е на друга цена.

BOSCH GBH 2-26 DRE,
800 W
Енергия на удара: 2,7 J
Честота на ударите при номинални обороти: 0 – 4.000 1/min
Номинални обороти: 0 – 900 1/min
Тегло: 2,8 kg

Ако е бош,този ли е по добрия,намерих го с подарък шило,секач и грес,цената беше малко над 300.Заслужава ли :?
PIP - майстор
Като модел моя е същия, но нямам представа дали има промени в спецификациите и изпълнението през годините.
ky-kyy - майстор
нед апр 17, 2022 12:57 pmНовичок написа:


Ако е бош,този ли е по добрия,намерих го с подарък шило,секач и грес,цената беше малко над 300.Заслужава ли :?
Макитата идва с празен куфар, но аз лично се отказах преди години от Бош. Не че е лоша машина, а аз много тормозя. На Бош, сервиза е кофти, поне докато го ползвах. Обикновено ми хвърчаха патрониците, на няколко машини....И все пак, това е само една машина. Не си заслужава, чак толкова да се тормозиш с избора. Забелязал съм, че човек с по-лека ръка си избира жена, отколкото автомобил, или перфоратор :)
Новичок - напреднал
нед апр 17, 2022 1:18 pmky-kyy написа:
нед апр 17, 2022 12:57 pmНовичок написа:


Ако е бош,този ли е по добрия,намерих го с подарък шило,секач и грес,цената беше малко над 300.Заслужава ли :?
Макитата идва с празен куфар, но аз лично се отказах преди години от Бош. Не че е лоша машина, а аз много тормозя. На Бош, сервиза е кофти, поне докато го ползвах. Обикновено ми хвърчаха патрониците, на няколко машини....И все пак, това е само една машина. Не си заслужава, чак толкова да се тормозиш с избора. Забелязал съм, че човек с по-лека ръка си избира жена, отколкото автомобил, или перфоратор :)
Да така е :-D Много им се чудя, а при мен тормоз няма да види,по някоя дупка в панела за дюбел,къртене,поне сега не ми идва на ум,освен ако не го дам на някой приятел
zz_stefanov - майстор
нед апр 17, 2022 12:57 pmНовичок написа:
нед апр 17, 2022 12:18 pmky-kyy написа:
Един глас и от мен за Макитата. 26-цата на Бош, вече е на друга цена.

BOSCH GBH 2-26 DRE,
800 W
Енергия на удара: 2,7 J
Честота на ударите при номинални обороти: 0 – 4.000 1/min
Номинални обороти: 0 – 900 1/min
Тегло: 2,8 kg

Ако е бош,този ли е по добрия,намерих го с подарък шило,секач и грес,цената беше малко над 300.Заслужава ли :?
Да, но мисля, че са съпоставими машини и се влиза в сферата на необоснованите лични предпочитания. :)
Поне около нас и двете марки се обслужват от едни и същи сервизи.
Новичок - напреднал
2-26 в какво се различава от 240.Предполагам вътрешно има някакви разлики били и минимални или по добре е направен от към загряване.Не съм върл фен на бош но от любопитство и да съм малко в час просто.В кръга на шегата ако ида да правя дупки у комшийката Бош профешенъл звучи по така нали :lol:
ky-kyy - майстор
нед апр 17, 2022 1:48 pmНовичок написа:
.В кръга на шегата ако ида да правя дупки у комшийката Бош профешенъл звучи по така нали :lol:
Ташак Бей Турция, звучи много по-така :lol:
PIP - майстор
нед апр 17, 2022 1:24 pmНовичок написа:


Да така е :-D Много им се чудя, а при мен тормоз няма да види,по някоя дупка в панела за дюбел,къртене,поне сега не ми идва на ум,освен ако не го дам на някой приятел
Не давай да къртят други с него. Ползва ли се за къртене много или без да се пази почва да прави по-широки дупки и не можеш да разчиташ на размера на бургиите. Моя никога не съм го ползвал за къртене, може би затова още работи без забележки. За къртене си има къртачи, иначе нито къртач (прфораторите нямат сила) нито перфоратор имаш.
Новичок - напреднал
нед апр 17, 2022 1:51 pmky-kyy написа:
нед апр 17, 2022 1:48 pmНовичок написа:
.В кръга на шегата ако ида да правя дупки у комшийката Бош профешенъл звучи по така нали :lol:
Ташак Бей Турция, звучи много по-така :lol:
Това беше добро :mrgreen:

Тема "Поредна тема за перфоратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: