Ел. инструментите. Консумативи.
nikolson - майстор
Аз му пожелавам да е жив и здрав, да им скъса г@зъ от работа, докато са в гаранция и после да си чеше макарите, докато се чуди коя марка да избере.
feikot - специалист
Пичове, никого не убеждавам в мнението си. Нито пък кандърдисвам някой да си купува точно това, щото видиш ли на мен ми свършило работа. Просто споделям, едно неангажиращо мнение.
П.С. Ако продуктите на тези производители бяха с качеството на топ реномираните, нямаше да са на такава цена. Елементарно е.
чет авг 04, 2022 1:52 pmChefo77 написа:
чет авг 04, 2022 12:56 amNobi написа:
Какво ще рече базова синя серия?
Ще рече от сините серии, тази за най-ниско натоварване. Познаваш машините по трите цифри след типа, например GSR 180. На средната синя са GSR 18-нещо си, а най-високата имат надпис Heavy Duty.
Майната му, честито и да си вършат работата :)
Моите са точно такива, знам че не са най-добрите на Бош, но за цената си за комплект и това което предлагат, както и за стартови машини мисля, че е повече от добре.
GDX 180-Li
GWS 180-Li
GBH 180-Li
GSB 18V-21
Като 2 от тях(общо 4) са Хеви дюти
Това са машините от комплекта.
Живи и здрави да сте всички и благодаря.
Lutchezar - майстор
Успех с машинките, със здраве да ги ползваш, и не забравяй да напишеш отзиви!
miliad - майстор
Много работа да отметнат машинките. Разглеждах тази сутрин едни оферти с разни мераци описани в тях и се замислих, че тук се говореше за винтоверти, ама скоро време основната машинка на дограмаджиите ще е мотокар.

Тема "Може ли Препоръка за професионални машини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: