Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали професионални машини за работа в среден клас?Машините ще ми трябват за работа свързана с монтажи на дограми, парапети и прочие.
LazarGanev - "Велик майстор"
Бот ли си или се майтапиш?
вт авг 02, 2022 10:35 amLazarGanev написа:
Бот ли си или се майтапиш?
Този отговор с какво ми помогна? Ако няма да споделиш мнение не спами отворко.
yanko78 - специалист
Отиваш в профи магазин, казваш си бюджета който си готов да дадеш и скачаш. Най познатите марки са, Бош, Макита, Дивалт. Ако искаш удобство, взимаш на батерии, ако не, може и на ток. На батерии е не само по удобно, но и ако ходиш на обект на който няма ток, ще можеш да си свършиш работата.
nikolson - майстор
Имам бюджет от 800-1000 лева. Трябва да закупя перфоратор, нивелир, отвертки, гедоре... Кое е най-доброто, което мога да купя за тези пари?
:wink:
feikot - специалист
вт авг 02, 2022 11:46 amnikolson написа:
Имам бюджет от 800-1000 лева. Трябва да закупя перфоратор, нивелир, отвертки, гедоре... Кое е най-доброто, което мога да купя за тези пари?
:wink:
Райдър
MamaMy - майстор
Да питаш в любителски форум за професионални инструменти не е най-добрата идея. Не, че няма да се намерят професионалисти и запознати, но критериите за избор са различни.
Avas_co - майстор
вт авг 02, 2022 9:20 pmMamaMy написа:
Да питаш в любителски форум за професионални инструменти не е най-добрата идея. Не, че няма да се намерят професионалисти и запознати, но критериите за избор са различни.
Той че е любителски, такъв е. Но като знам не малко от хората тук, все любителски инструменти ползват.
Чефо, от най любителските инструменти ползва, Зедикус и той. Ако тръгна да ги изброявам.
Гледам, че и аз преди съм бил доста активен в темата за лидъл. Доста ги подигравах някои хора. Но да сме честни, имам един такер от там, и 12В перфоратор, чудни са.
Който трябва, има идея колко са ми любителски нещата.
Та, ако колегата конкретизира, сигурен съм, има кой да му помогне.
Примерно за перфоратор, Макита 2470, не знам да има по-добро съотношение цена качество на пазара.
Като натрупа точки, сам ще се ориентира.
Лично аз съм дояолен по принцип от машините на бош, но искам и други мнения, ако има също нещо добро на по прилична цена, да не набивам излишни пари. Бюджета ми да речем е до 2000лв и търся акумулаторни.
feikot - специалист
Аз съм изключително доволен от Енхел серията power x change. Толкова бой съм ги бил и са безотказни. http://www.einhell.bg/index.php/bg/power-x-change

Тема "Може ли Препоръка за професионални машини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: