• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
zz_stefanov - майстор
Това е третата тема в която ги дъвчем.
Рекламите им преди малко минаха през банерите тук, без да съм им цъкал линка.
Който вярва в чудеса, не можеш го опази.
MamaMy - майстор
Същите като с кравето масло "Дойче марке бутер". Кой нормален немец ще си кръсти маслото "Немска марка масло", а няма да си сложи поне името на фирмата?
Измама като за балъци и огромни шарани. Прави сте. Който се хване на такава простотия си го заслужава. Гледам, че кълват все разни дето искат да таковат дявола докат' фърка. Хак да им е. :lol:

В същата категория добавете и Райдър и Енхел. Все същите и подобни боклуци. И цените им са сходни и липсата на качество.
Chefo77 - майстор
пон яну 23, 2023 2:25 amMamaMy написа:

В същата категория добавете и Райдър и Енхел. Все същите и подобни боклуци. И цените им са сходни и липсата на качество.
Не си прав. И Райдър, и Айнхел, имат гаранция и някакъв сервиз. Може да са калпави, може да са далеч от добрия избор, но данните, които дават на машините, са коректни.
Тези боклуци от темата хем са калпави, хем се предлагат от некоректни търговци, хем гаранцията им е нула.
А за клиентите им ... не всички са глупави. По-скоро неинформирани, наивни и тарикат Пенчовци. Мани, че и баща ми се накълвал с една акумулаторна резачка, дето чеп за зеле не става от нея, ама пак дал едни 180 лева на някакъв в OLX за нея. Напълно си заслужава да го бъзикам.

и Deutsche Markenbutter не е марка, а ВИД стока. Както е и Irish butter. На всяка опаковка си има посочен производител. И в Германия го има, и е под същото име.
hidrazin - майстор
пон яну 23, 2023 7:50 amChefo77 написа:
Не си прав. И Райдър, и Айнхел, имат гаранция и някакъв сервиз. Може да са калпави, може да са далеч от добрия избор, но данните, които дават на машините, са коректни.
+1 Имам ъглошлайф Райдер 125мм от зората на производството им. Лепенката с надписа не е като сегашните а е релефна - отгоре залята с прозрачна смола.
За толкова години се предаде ... кабела. Външната изолация се нацепи и все се каня да го сменя. Имат сервиз и най-вече резервни чати.
Като недостатък - малко грубички като дизайн и не толкова лъскави/модерни.
От Einhell имам винтоверт (синята серия) с две литиеви 18V батерии в куфар.
Не е нещо хипер-супер-дупер но много удобен за работа и ми харесва че е "заоблен" отвсякъде.
Нищо стърчащо, ръбато ... което да се закачи някъде и да ми пречи и дразни.
За моите потребности е напълно достатъчен.
СЪВСЕМ друг е случая с конкретния "магазин" Kraftshop там се продават откровени боклуци. И не е само този "магазин".
Например и Topsalebg , toolsextra , PraktikShop , vipmarketbg - няма как да ги изброя всичките.
При такова "разнообразие" от измамни магазини е много лесно за непросветен да се натресе на пачи яйца.
В нормална, правова държава тези магазини щяха да бъдат бързо затворени, "стоките" унищожени а въпросните "бизнесмени" в пандиза.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Измамни сайтове за инструменти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: