Ел. инструментите. Консумативи.
brufo - помощник
Някой пипал ли го е това нещо дали си заслужава за 440 лева толкова излиза с доставката до бг от германия.
Четох някакви ревюта в амазон и не е много харесван следващият вариант е 1200 лева Bosch GTM 12 JL и ми се вижда неоправдано за хоби изпълнения из и сравнително рядко ползване.
Lisko - майстор
чет сеп 21, 2023 2:14 ambrufo написа:
Някой пипал ли го е това нещо дали си заслужава за 440 лева толкова излиза с доставката до бг от германия.
Четох някакви ревюта в амазон и не е много харесван следващият вариант е 1200 лева Bosch GTM 12 JL и ми се вижда неоправдано за хоби изпълнения из и сравнително рядко ползване.
Не съм го пипал, но като гледам картинките ми прилича на излишно утежнена пендула. За настолен циркуляр тази масичка е безумно малка.
Ако ще режеш надлъжно само сравнително тесни дъски - може и да мине. Но тогава задължително ще трябва да си направиш един по-дълъг водач който се защипва за фабричния с две здрави щипки.
С две думи - свежда се до това какво ще режеш и колко често.
Аз съм минал през етапа "да си купя нещо по-смотано щото съм любител". И не просто съм минал ами вероятно още съм си там. Но не го усещаш "сега", а като мине време и си викаш - и защо се мъчих с туй като можеше още отначало с нещо по-свястно.
Chefo77 - майстор
Нито риба, нито рак.
Нито като пендула е добър вариант, нито като настолен циркуляр. Важѝ за всички от този тип.
brufo - помощник
мерси за мненията отказах се от комбинацията и поръчах от новото метабо 216
Lisko - майстор
Браво! Със здраве да си го ползваш.
:partyman:
brufo - помощник
вчера пристигна само сглобих броя го като успешна покупка за 440лв тук е около 700

Малко офтопик:
Покрай него загледах цените на макита и метабо на някои инструменти са х2 тук и масово с поне 30 процента отгоре което в доста от случаите доближава цената до такава на хоби инструмент тук
май ще спра да взимам айнхел като ми потрябва нещо и ще си изчаквам чакането от вън.

Тема "Мнение за комбиниран циркуляр Ryobi RTMS1800-G" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: