Ел. инструментите. Консумативи.
Indianec 2 - специалист
https://www.olx.bg/d/ad/gedore-3-4-stah ... 8llVa.html
Гедорето от линка става ли за нещо, искам да развия гайките на задните лагери, а труда на ремонта, който трябва да се свърши идва на цената на гедорето, даже и повече...
Някой има ли такова, да каже как е въртока, дали ще издържи той най-вече.
Kumay - майстор
Това не е евтина марка, а китайско менте!
От продуктите на арменската група е, която изловиха в Пловдив, но рекламите и продажбите не спират...
zz_stefanov - майстор
А твоят труд без цена ли е?
След като не можеш да оцениш гедорето, значи и нямаш нужният опит да свършиш работата.
Той опита се добива, но тогава труда и гедорето стават по скъпи от сервиза.
Правиш ли тънки сметки, те не излизат. Кефа да си го направиш сам е отделна тема.
Indianec 2 - специалист
Ценя си труда, ама избягвам друг да ми прави колата.
От хора е измислено да се ремонтира все пак... а никой няма да обърне такова внивание на ремонта както мене, колкото и да платиш.
Правил съм подобен ремоонт, просто гедорето не беше мое, отделно беше по-висок клас.
radius - майстор
.
Последна промяна от radius на чет мар 28, 2024 10:40 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
За гайките на лагерите си купуваш камък за 5 лв, заваряваш го на една тръба 1 цол 2 метра и действаш. Аз така направих.
Всъщност моето е лагер, който не се натяга от гайката и последната се стяга зверски, ако е конусен лагер, там не се стяга много и е лесно развиването.
hidrazin - майстор
чет мар 28, 2024 8:58 pmIndianec 2 написа:
https://www.olx.bg/d/ad/gedore-3-4-stah ... 8llVa.html
Гедорето от линка става ли за нещо, ...
НЕ !!!
Ето ти го същия боклук ЦЪЪЪК ама поне на половин цена...
И какво очакваш от това недоразумение след като реално струва под 20 кинта? :)
:partyman:
P.S. Както посъветваха - купи си само камъка който ти трябва.
P.S. 2
чет мар 28, 2024 9:02 pmKumay написа:
... която изловиха в Пловдив...
Последно време много боклуци и все от Пловдив. :? Не че е чудно де ама....
Преди няколко дена в блока ни набараха на място пловдивски гастрольор дето краде заключващи механизми на асансьори.
Жалко че не бях там, че да ми каже на коя пловдивска фирма ги продава за да и одим на гости...
Indianec 2 - специалист
Хидра, посоченото от теб е 1/2, трябва ми 3/4.
Гледам, че споменавате да си купувам камъни на монента, имам го като вариант. Да си купя качествено рамо и спроред нуждите...
MamaMy - майстор
Преди две седмици ми срязаха гума докато чаках на кръстовище. Като спрях и още не бях слязъл към мен се засили един добре облечен младеж да ми помагал да сменим гумата. Трябваха ми точно 2/100 от секундата за да направя връзка между двете и да го посрещна с моето потребителско име. Явно съм го изгледал и доста свирепо защото на 4-5 метра разстояние от мен и без да си довърши рецитацията младежа се усети, че съм разбрал какво ми гласят с дружките му и вазира доста скоростно зад един блок. Крадливите изроди ми разсипаха гума за цели 5 лв. Беше си за боклука (зимни последен сезон), но ми загубиха времето да помпя резервна и да вдигам на крик. Със сигурност са гастрольори. До сега такъв номер са ми правели само в София едни мангусти, а от колеги знам за Варна и Пловдив. Нашите местни дебили се въздържаха до сега. :x
пет мар 29, 2024 10:50 amIndianec 2 написа:
Хидра, посоченото от теб е 1/2, трябва ми 3/4.
Гледам, че споменавате да си купувам камъни на монента, имам го като вариант. Да си купя качествено рамо и спроред нуждите...
Не си купувай рамо, а си направи. Вземаш от някоя морга реактивна щанга и си отрязваш един метър от нея. Тя си е огъната на 90 градуса. Ти само трябва да си изпилиш квадрати в краищата за камъка. После дори и с тръба ако успееш да я повредиш ще те черпя. :lol:
hidrazin - майстор
пет мар 29, 2024 11:02 amMamaMy написа:
Преди две седмици ми срязаха гума докато чаках на кръстовище. ...
Ти сериозен ли си? Още ли ги има тези? :shock:
:partyman:

Тема "Гедоре 3/4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: