• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Жорка, не се вързвай. Нали знаеш за мухата и пчелата :wink:
Бако_Патъра - напреднал
вт апр 09, 2024 9:27 pmChefo77 написа:
Жорка, не се вързвай. Нали знаеш за мухата и пчелата :wink:
още един чорап се обади, яви се млад защитник на "Жорката", не го познавам. Жорка, не смятам, че Макита и Крафт тулс са еднакви. Още по-лошо, смятам, че Крафт са в ПЪТИ по-добри от Макита, от гледна точка съотношение ЦЕНА-КАЧЕСТВО.
Chefo77 - майстор
Ох, горкото то. Така и не вдява, че за всеки влак си има пътници. Затова има и мухи, има и мед. За два пъти в годината и тоя боклук от темата върши работа. Вземаш - ако уцелиш ползваш там с някаква функционалност, ако не - си имаш боклук в гаража, щото хората се интересуват само от това да ти продадат боклука, не дали ти ще го ползваш, колко време ще го ползваш и дали ще си доволен от него.
Пък за видията - да, прав си, не ѝ дреме с какво я завинтваш. И áкото не го интересува с какво го забърсваш, но надали предпочиташ вестник вместо трипластова тоалетна хартия. Някакси е по-комфортно за задника ти.
Бако_Патъра - напреднал
ср апр 10, 2024 2:23 amChefo77 написа:
Ох, горкото то. Така и не вдява, че за всеки влак си има пътници. Затова има и мухи, има и мед. За два пъти в годината и тоя боклук от темата върши работа. Вземаш - ако уцелиш ползваш там с някаква функционалност, ако не - си имаш боклук в гаража, щото хората се интересуват само от това да ти продадат боклука, не дали ти ще го ползваш, колко време ще го ползваш и дали ще си доволен от него.
Пък за видията - да, прав си, не ѝ дреме с какво я завинтваш. И áкото не го интересува с какво го забърсваш, но надали предпочиташ вестник вместо трипластова тоалетна хартия. Някакси е по-комфортно за задника ти.
Аз пък си мислех, че това е форум за техническа взаимопомощ в областта на ремонтите. Явно съм се объркал, тук са се събрали доста копрофаги, чиято любима тема са фекалиите. Бърши си гъзъ с Макитата и си свиркай, аз нямам проблеми с това.
Добре поднови хапчетата, но пий ги всичките!
Зная начин как да преодолееш хитруването. Работи безотказно.
Chefo77 - майстор
ср апр 10, 2024 8:00 amБако_Патъра написа:
ср апр 10, 2024 2:23 amChefo77 написа:
Ох, горкото то. Така и не вдява, че за всеки влак си има пътници. Затова има и мухи, има и мед. За два пъти в годината и тоя боклук от темата върши работа. Вземаш - ако уцелиш ползваш там с някаква функционалност, ако не - си имаш боклук в гаража, щото хората се интересуват само от това да ти продадат боклука, не дали ти ще го ползваш, колко време ще го ползваш и дали ще си доволен от него.
Пък за видията - да, прав си, не ѝ дреме с какво я завинтваш. И áкото не го интересува с какво го забърсваш, но надали предпочиташ вестник вместо трипластова тоалетна хартия. Някакси е по-комфортно за задника ти.
Аз пък си мислех, че това е форум за техническа взаимопомощ в областта на ремонтите. Явно съм се объркал, тук са се събрали доста копрофаги, чиято любима тема са фекалиите. Бърши си гъзъ с Макитата и си свиркай, аз нямам проблеми с това.
Точно че е форум за взаимопомощ - и съм отговорил конкретно на темата. Това, че е пълно със скъсаняци, невиждащи по-далеч от носа си, търсещи оправдание за скотския си живот и намиращи изява в хейта към качественото, си е техен проблем. Всеки от тези, които са решили да инвестират, знае защо го е направил. Отричането на това право, ви прави жалки.
Киррил - специалист
Тук са се събрали хора които са си навили на масрафа, не са ограничени в парите и могат да си позволят най-скъпите качествени машинки и материали ползвани където и да е от една страна и други различни от тях. Няма да споря, че една подобна машинка с цена 2000-3000 лева ще е добра по качество и ако съм бизнесмен в София, ще мога да си я позволя, без значение колко пъти в годината ще я ползвам. Да, ама не съм.
Такива като мен, които искат да използват ограничено време подобна машинка, а не ежедневно - конкретно имат десетина дървета които трябва да окастря на пролет и текущо през годината за да отрежа 20-30 по-дебели гредички или друго, дали трябва да се кефя, че съм го направил с машинка за няколко месечна пенсия, или и такава от 100-200 лева ще свърши същата работа.
Един приятел когато купих на времето една скъпа пералня ми каза - защо купуваш толкова скъпа вещ, след като за три пъти по-ниска цена можеш да вземеш пералня която има няколко основни програми и ще ти върши същата работа. Практически не можеш да и използваш всички възможности/програми и изгъзици. Евтината пералня има евтина поддръжка и при тази гаранция която им дават на всички 3-5 години, все ще издържи гаранцията, а при нея ако се счупи, ремонта е безплатен. Защо всичко е направено така, че да издържа до края на гаранционният срок е друга тема. Ако на 5 години купуваш нова пералня, ще изкараш 15 години със същите пари, а тази скъпата дали ще издържи толкова.
Та на думата - за всеки влак си има пътници, богатият ще купува скъпи машинки и ще се хвали с тях, като разбира се ще се кефи, че работи с нещо върхово, а този с по-малко пари ще купува евтини машинки които пак ще им вършат работа. Накрая всеки влиза в сандък 2х1м. и нищо не носи със себе си.
Проблема е тези които искат евтино да не са тотално прецакани от измамниците които се възползват от дивият капитализъм и правят в момента първоначално натрупване на капитали т.е. първият милион. В случая форума върши чудесна работа за информиране кой какъв е в бизнеса.
Оказва се от вашата информация, че тази фирма и измамническа и не трябва да се ползва.
Chefo77 - майстор
На това му се казва информиран избор. Поиска информация за фирмата - получи я. Стоките им, щом не се предлагат във физически магазин и никой не поема отговорност за гаранцията им, явно не са като тези на табелите със сервизна мрежа, с много дистрибутори и т.н. Въпросът е ти да си наясно какво да очакваш - защото би било тъпо да гледаш само положителното (или само отрицателното). Виждам, че има доволни - винаги има доволни. На баща ми резачката (точно от Крафт) работи 30 секунди - и няма отговори нито на телефона, нито на мейлите. Касов бон няма, няма как и да се оплаче на органите. Рискът беше 100% негов - както и парите, които набута. За жалост, родителите ми не се консултират с децата си за тези неща и често си патят от желанието да минат тънко. На парочистачка за 160 лева (WTF) за 2 ползвания от нагряването се изметна фиксирането на съда с вода и е неизползваема. Керхера им е малко по-скъп, но пък разликата я видяха. На еърфраер-а се сцепи чекмеджето, след серия скандали им изпратиха ново... Риск печели, риск губи...

И не мисля, че някой е тръгнал да се надува и да си мери каквото там се мереше. Всеки е започнал отнякъде и знае какво му коства да стигне там, където е - важното е да не забравя къде е бил!!! Но да се отрича изобщо по-скъпото (очаквано по-доброто), не е ОК. И аз съм използвал нискокачествена техника, и знам какво по-малко дава тя. Понякога обаче нямаш избор :(
Бако_Патъра - напреднал
Значи баща ти е пълен профан, щом е успял да види сметката на китайчето за 30 секунди. Предвид твоите говняни тиради хич не се и учудвам. Трифуне, хапчета не пия, не ми трябват в тая гора в която живея, аз съм от скъсаняците, които си работят от вкъщи и не "инвестирам" в макити, а в преживявания и здраве. Не очаквам да разбереш, ай наздраве от обяд, масторейййй! Дай муууу!!! :rock:
Когато "инвестирам" в преживявания, не вися в нета.
https://photos.app.goo.gl/EcDP5kJUg23gjheU7
Кадри на момента
При мен табелите са други.
"Реното ако не е Turbo то поне е Williams"
Нямам време да стискам бедна душица зад зъби.
На път съм към поредното си изживяване и ми е през чукчето как протича фагоцитозата с теб, докато трае то.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на ср апр 10, 2024 11:14 am, променено общо 3 пъти.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Фирма КRAFT.BG - сигурна ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: