• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
krasimir_vu4kov - напреднал
добре де нали шлаифа е в 2годишна гаранция как да го отварям за почистване
borkata3000 - специалист
krasimir_vu4kov написа:
добре де нали шлаифа е в 2годишна гаранция как да го отварям за почистване
И аз това исках, макар и да си взех евтин Райдер (45 лв), но от магазина ми казаха, че не мога да го отварям, ако искам да ми важи гаранцията. Пък ако ти се развали, щото е наслоен с прахоляци и са се спякли, не ти важи гаранцията. Какво правим тогава!? :?
Вклюсвах прахосмукачката, но на втората минута започва да хвърля всичкия всмукан прахоляк отзад (а е професионална). Пробвах с аматьорска Делонги Акваленд с воден филтър - ефекта е същия като на прахосмукачките с торби. Не си и помислям да включа Рейнбоу-а. :oops:
Тани - модератор
Виж тази тема.

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=7227

това , че една прахосмукачка е професионална , не значи че може всичко. Трябва да е предназначена точно за тази дейност! И ако е Райдър , или подобна марка , въобще не вярвай на надписите "Професионал"
UNIOR - модератор
krasimir_vu4kov написа:
добре де нали шлаифа е в 2годишна гаранция как да го отварям за почистване
Не е нужно да го отваряш , по време на работа спираш за малко и го изтръскваш хубаво, така като се сетиш го правиш, а на края на работния ден, като се прибираш предполагам минаваш покрай някоя бензиностанция, спираш и го издухваш с компресора ако нямаш такъв собствен.

Другия вариант е на определен срок от време(който ти претцениш) е до го носиш в оторизиран сервиз за профилактика, за целта обаче сервиза трябва да бъде удобен т.е. да не е на 200/300км. от теб.

И най важното Четете си гаранционните условия, там е описано кой ремонт е гаранционен и кой не.
krasimir_vu4kov - напреднал
благодаря за отговора UNIOR а къкво ти е мнението за Kress 300 RSE
UNIOR - модератор
Съжалявам но нямам поглед върху тази марка.
  • 1
  • 2

Тема "виброшлаиф за фугите на гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: