• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
pesho - специалист
Sorry,обаче това е безполезен евтинджос дето и 6 лв не струва...кви компютри,кви лазери,кви ултразвуци...не знам кви са твоите нужди,ама тва за никви нужди не става...обикновенна рулетка с дисплей и повишена трудност на взимане на размери-за останалото даже ме мързи да пиша.. още веднъж извинявай,но е хубаво да назоваваме нещата с истинските им имена...
UNIOR - модератор
pesho написа:
Sorry,обаче това е безполезен евтинджос дето и 6 лв не струва...кви компютри,кви лазери,кви ултразвуци...не знам кви са твоите нужди,ама тва за никви нужди не става...обикновенна рулетка с дисплей и повишена трудност на взимане на размери-за останалото даже ме мързи да пиша.. още веднъж извинявай,но е хубаво да назоваваме нещата с истинските им имена...
Всеки има право на мнение,
виждам че имаш опит с този уред, моля сподели го, по подробно.
pesho - специалист
Не,нямам опит с този уред-само изказах мнение.Но и никога не бих го използвл,както казах-смятам,че е безполезен,даже затруднителен-което се вижда с просто око.Обикновенна рулетка с дисплей-с тая джаджа отпред 1 размер като хората не можеш взе.А другите функции не бих могъл и картина да закача,така че и за дома не става...Това е от мен. Чао P.S. Аз използвам лазерната рулетка на BOSCH DLE 50,която си показал в друга темал.От нея съм очарован и мога само хубави неща да кажа за нея.И не ми пука,че е 350 лв-знам,че тя ще си върне парите.Но не всеки може да си я позволи, а и не е нужно,ако сама не се изплаща.Но и да се хвърлят пари за нещо дет няма да се използва си е глупаво.
Последна промяна от pesho на чет дек 13, 2007 4:38 pm, променено общо 1 път.
UNIOR - модератор
Както казах, всеки има право на мнение. :)
pesho - специалист
Да,така е,особенно един маниак на тема инструменти-притежавам за десетки левове.. И някои път се изказвам неподготвено,но ще ме извините...
veselin genchev - специалист
Е,ми даи да ги видим тези инструменти за ДЕСЕТКИ ЛЕВОВЕ,няма да има проблем,нали.:lol:
pesho - специалист
виж ги в другата тема :-D , всичко за ГК...не се сърди !!!!
veselin genchev - специалист
Pesho,ама ти нищо не показваш там.
pesho - специалист
:? е, ела в нас да ти ги покажа тогаз... :-D извинявай, но компютрите ми куцат....тва ДЕСЕТКИ ЛЕВОВЕ е от ЪПСУРТ-иначе бая пара съм дал за инструмент
  • 1
  • 2

Тема "Ролетка BOSCH PMB 300L" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: