Ел. инструментите. Консумативи.
brum - майстор
Така го гледам :) .
пишман_майстор - майстор
Супер! Нищо им няма на батериите . След две -три зареждания почва пубертета им, дотогава са в "спящ" режим и могат дооста да стоят така, стига да не паднат под някакъв критичен минимум ( това м/у другото като явление клони към нула )
Ал_ - специалист
съб дек 24, 2022 3:33 pmbrum написа:
Толкова за Дикарт Консулт.
И аз нямам добри впечатления от тях, затова когато цената им е най-ниска ползвам опцията "най-ниска цена" в сайтове, от които предпочитам да пазарувам. Та така днес ми дойде същият верт от онлайнмашини на цената на дикарт. Батериите трябва ли да ги зареждам докрай сега, или да си стоят така?
vencil - специалист
Честито ама си го взел за 40 левчета повече, зареждай батериите.
brum - майстор
260лв го взех. Къде го има за 220лв?
silent - майстор
съб дек 24, 2022 3:33 pmbrum написа:
Леко разочароващо, но дойде машина произведена преди 2 години с отваряна куфар. Че и 2лв повече от цената на сайта. Толкова за Дикарт Консулт.

Иначе работи добре и без забележки. Определено безчетковата машина е по-компактна от масовите. Контрола за оборотите на двигателя работи много по-добре. И за първи път попадам на машина която си заключва патронника като пуснеш копчето и можеш лесно да разхлабиш с лекота силно затегнат инструмент.

Регистрирах нещата в сайта на Бош за 3 години гаранция. Тъпичко е, че купуваш комплект и после регистрираш винтоверт, 2 батерии и зарядно. Напрегнаха ме леко и бях на косъм да пробвам да регистрирам и куфара.

Та доволен съм от GSR 12V-30-то.
Имам служебен такъв от около 10г...предполагам четковата версия...убит е от работа и още е осичка...веднъж е ходил в сервиз -падаше му патронника...батериите още държат...гледам дизайна същия...дано и качеството...добър избор ... ако Бош не са свалили летвата през последните години ще го завещеш на внуците... :-D
mitko64 - майстор
И аз имам такъв четков дъртак , от 12година, още 10,8V ги водеха, с 1,3Аh батерии. Самият винтоверт много не ми допада, ама батериите са железни, не са мръднали, нямат никакъв саморазряд- стоят по година заредени без да падне капацитетът.
prascho - майстор
Хубава машинка на приятна уйкенд цена от коректен търговец. Заедно с 3.0 батерия може да стъпи малко над 400 лв.

https://technotools.bg/milwaukee-m18-fp ... 35-nm.html
yanko78 - специалист
Късам си нервите с един Парксайд и мисля, че е време да се наградя с нещо хубаво. Парксайда ми върши работа, но скоростите му се полу прецакани и отделно лампата постоянно му свети. Като размер и функции ми е ок. Взех си вече син Бош ъглошлайф и зеге и ми допадат. Клоня да продължа със синя серия, но въобще не съм наясно кое е ок цена/качество за домашна употреба. Ще го ползвам основно за сглобяване на мебели, някоя дупка в метал и т.н.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: