Ел. инструментите. Консумативи.
krasko_ood - специалист
Момчета здравейте. Днес си купих ето това https://www.emag.bg/bormashina-i-vintov ... D9PWY7BBM/ . Не смятам да го напъвам професионално а за хоби работа. Цената беше много атрактивна. Гледам и батерията отделно е 44 лв. Предполагам че за аматьор и хоби работник ще ми върши работа. Модела с 14.4 волтовата има вече написани ревюта. Каже те си и вие мнението за машинката.
gnt69 - майстор
krasko_ood написа:
Момчета здравейте. Днес си купих ето това https://www.emag.bg/bormashina-i-vintov ... D9PWY7BBM/ . Не смятам да го напъвам професионално а за хоби работа. Цената беше много атрактивна. Гледам и батерията отделно е 44 лв. Предполагам че за аматьор и хоби работник ще ми върши работа. Модела с 14.4 волтовата има вече написани ревюта. Каже те си и вие мнението за машинката.
Трябваше да прескочиш до Гюргево там от днеска дават това за 106 лева.
Virtex - майстор
Един актуален въпрос - ще има ли "черен петък 2017" - някои знае ли дали се подготвят 'акции', които си заслужават тази година ?

Пускам линка и тук, ако някои има информация и не следи другият под-форум :)
EDI - майстор
Аз от такива петъци от доста време нищо не купувам.И в момента има идеални цени.Скоро, поради смъртта на калпавата ми МАКИТА си взех ударния BUR2 10.8LI C HD на СПАРКИ с 2 ампера пакети за 189 лева.Промоцията е 199 лева, но ми дадоха купон за 5% намаление и не устоях.Машината е перфектна, този път са се справили идеално с всичко, избегнати са всички кусури от предната серия машини.Ники, всички го знаете, има много добри цени на МИЛУЕЙК ФЮЪЛ примерно.Вероятно ще се появят и доста добри предложения, но трябва яко да се ровичка.
toshetozaz - специалист
EDI написа:
BUR2 10.8LI C HD на СПАРКИ с 2 ампера пакети за 189 лева.Промоцията е 199 лева, .
Аз си взех същия без удар и подкрепям,че е перфектен.Спарки са вдигнали нивото.
Kumay - майстор
Virtex написа:
Един актуален въпрос - ще има ли "черен петък 2017" - някои знае ли дали се подготвят 'акции', които си заслужават тази година ?
Да, аз ще правя разпродажба. Ама не защото ще закривам, а заради рекламата! :lol:
joroantonov - специалист
EDI, честита придобивка! Само да те поправя произнася се МИЛУОКИ а не МИЛУЕЙК.
Баш Майсторо - специалист
Колеги дайте препоръка за акумулаторен винтоверт за гипсокартон за около 150 лв. или ако много си заслужава мах. 200.
Не искам да е от тези специалните дето само за картон стават, да може при нужда да му се слага и бургия . Имам си такъв с кабел , но реших да си взема и с батерия за тесни и по - неудобни места да не ми се мотат кабеляци, един вид няма да е за основен.
Знам че ползващите акумулаторни машини сте наясно какви качества трябва да притежава , обороти , NM, волтаж и капацитет на батерията. :partyman:
bat_danio - специалист
Лошото е че за бюджета от марковите - само батериятя е толкова или само машината боди.... вижте Спарки 10,8-12в. Както и китайско/немските зелени ... ,но небих ви ги препоръчал ако си изкарвате хляба с това..
А иначе
12в --- Лека мащина--- относително нисък въртящ момент
18в---- мощна машина-- по-тежка
14,4-- недоразумение по средата---относително мощна/слаба-- относително лека/тежка

препоръка Bosch GSB 12v-15(Gsb 10,8) или обърнете внимание на Gsb 12v-15 FC той е вариант с пристваки за тесни места...но цената е 400-500 комплект..
Вижте аналозите на Милоки , макита , метабо, ДеВ/Лолв... В класа лека и маломощна машина
Батерията - мечо пух...по голям капацитет - повече винтове

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: