Ел. инструментите. Консумативи.
Баш Майсторо - специалист
Може и да си прав, до колкото знам едно време бяха кучета даже имам такава ударно - пробивна дрелка на спарки от едно време с много екстри/ модерен Елтос с регулация на обороти и степени / , сега е резервна бъркалка и друго , но последно време много оплаквания от хора за спарки и не ги гледам даже , дано са си вдигнали качеството , имах акумулаторен винтоверт на макита много стар целия патронник метален, тежеже като малка ловешка дрелка не му помня данните но много работеше, загубих го на един бас.
EDI - майстор
Аааа, Макита за мен отдавна са мъртви. :lol: Специално трите нови СПАРКИ на 10.8 волта са огън, просто малко хора ги купуват, но се равняват на класните марки, а по цена и по един, два показателя ги бият здраво, личен опит.
Баш Майсторо - специалист
Не споря от над 4 г. не съм ползвал акумулаторни за това и питам, имате опит и нови виждания и впечатления . :partyman:
Баш Майсторо - специалист
Какво мислите за Einhell, на последък как се представят надеждни ли са и има ли части за тях, защото сервизирането също е важно. Ако ти се развали нещо дребно на някоя куча марка и го няма като част отива на боклука , докато марковите дори да е извън гаранция и се прецака зъбно колело или копче, като се предлага като части вземаш и сменяш.
Тоя като обороти го бива: https://bormashina-vintovert.pazaruvaj. ... 373445497/ това е цена без батерия и зарядно, само стартов пакет с 1 бр. 18В/3.0 Ач. и зарядно е 150лв. , а ако се закупи уред над 89лв = 50лв. , демек всико за 214 лв. без отстъпка. Само че няма патронник за бургии.
Другото е това: https://bormashina-vintovert.pazaruvaj. ... 223021884/ или това: http://products.einhell.com/com_en/powe ... -solo.html - цената му е 169 лв без батерия, иначе 219лв.
Отделно 18V батерии са: 2000 mAh = 79лв.; 4000 mAh=109лв и 5200mAh=159лв.
Ще видя дали ги имат и в Практиса , че там имам сериозни отстъпки, ако си заслужава марката, преди години бяха доста здрави за цената си лично тествано , после казват че били станали боклуци , а сега как са не знам.
EDI - майстор
Тука цени няма, това е сайта на СПАРКИ.Отвори сайта на ДЕВИМАКС, там цените са най-добри.ГУР 10.8 волтовия в момента е 245 лева.
tanosliven - специалист
Този модел Еинхел го имам заедно с дрелката шлайфа но ги взех като помощен инструмент ,дрелката я изгорих но бе в гаранция и ми я смениха Имам Деввалт 18 v .Девалт 10,8 и Макита14.4 и Хилти .Ейнхела е много бавен и слаб НО за любителска работа става.Преди три дена взех и биещата дрелка И НЕ СТАВА .пълен провал.
За професионална работа в момента DEWALT е на първо място в моите ръце за около 450 м2 покриви тази година и още много перголи
oavramov - напреднал
Здравейте,

Отдавна се каня да си купя акумулаторен винтоверт за любителско ползване. Сега видях този комплект:

"Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 120-LI + Акумулаторен ударен гайковерт Bosch GDR 120-LI / 12 V Li-ion , 1.5 Ah, 2 батерии и куфар " за 312 лв.

Какво Ви е мнението, дали си заслужава?
EDI - майстор
Вземай го, комплекта е добър.
bat_danio - специалист
Това трябва да е ниската професионална серия на Б_о_ш т.е за любителско ползване е ОК . Цената също не е лоша..

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: