Ел. инструментите. Консумативи.
Virtex - майстор
Защо да е ниска серия ? Нали GSR / GSB са синята серия за по-сериозна употреба, просто на 12V вместо 18V.
EDI - майстор
И там има известно разделение на по-лека и хеви серии.
oavramov - напреднал
Благодаря на всички!
Ще го поръчвам.
bat_danio - специалист
Зада седи за поколенията.

Gsr/GSB 120 <GSR/GSB 12V-15/20
при батковците от 18в е по дебела работата даже

GSB 180 li(54/21Nm) < Gsb 18-2-Li(63/24Nm) < Gsb 18V-li(67/28Nm) < GSB 18 VE-2-li(85/42Nm) това без да набъркваме ЕС моделите в същия волтаж. От ляво на дясно лека- към тежка серия.

gsb 18V ec(60/31Nm) < gsb 18VE Ec(75/47Nm)- ето ЕС

GDR18-li(130Nm)<GDR 18V li(160Nm)

Kакто имат и ралики в оборотите на 1 и 2 скорост за различните модификации....И те така кой каквото му трябва.
Chefo77 - майстор
EDI написа:
И там има известно разделение на по-лека и хеви серии.
Сериите са 3. База, нормална и хеви. И има разлика дори и в софтуеъра, ебаси.

А този комплект при моите хора е на 305 пари :)

https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... gsr-120-li
oavramov - напреднал
Chefo77 написа:
EDI написа:
И там има известно разделение на по-лека и хеви серии.
Сериите са 3. База, нормална и хеви. И има разлика дори и в софтуеъра, ебаси.

А този комплект при моите хора е на 305 пари :)

https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... gsr-120-li
Е аз от тях го поръчах :yawinkle:
smokee - специалист
От 3години ползвам любителски това чудо и за сега ми върши работа,макар,че малко ме е яд,че дадох толкова пари за него (360лв) като гледам втора ръка какви макити ударни продават за по 200-250лв .Другото ,което ме дразни е,че на моменти ми идва малко слаб и ми се иска да имаше още малко силичка в него (36Nm e).Например таванни самонарезни винтове за термопанел не може да ги завие до край и трябва после с тресчотката да обикалям и да ги дозатягам.Тези винтове със служебните Хилти-та ги кова като на игра,но на тях парите им са други...Абе да работи и да не ме оставя пък каквото сме взели това ще ползваме :)
Прикачен файл:
maktec.jpg
wanderer - специалист
  • миналия месец имах питане относно избора на импакт. готоо, пристигна. :weedman: благодаря на всички, които ме ориентираха при избора.
Прикачен файл:
IMG_9714 - Копие.JPG
Virtex - майстор
Честито :-D

Може да помислиш след време и за 4Ah батерия ( примерно да продадеш едната 2Ah и да вземеш 4ah ), aко комплекта е 2х2Ah
wanderer - специалист
благодаря! засега ще ползвам малките батерии, големи евентуално ако малките не ми стигат, но едва ли. не е по темата, но пак в тази връзка - от къде прилично степенчато свредло около 40 лева, а също и добър комплект вложки за импакт до 14 мм, за предпочитане от българия.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: