Ел. инструментите. Консумативи.
jujo_si - специалист
пон ное 25, 2019 6:20 pmLion15 написа:
пет ное 22, 2019 7:56 pmjujo_si написа:
пет ное 22, 2019 6:26 pmLion15 написа:
Здравейте!
Да ви попитам някой ползвал ли е винтоверт 10/8в на Steinhaus?
Има го в Емаг на промоция в емаг на 46 лева.
Ще го ползвам вкъщи.
Благодаря предварително. :-D :-D
Здрасти, със сигурност си струва ако дойде не-дефектен уред. 40лв е нищо цена.
Аз си взех този Акумулаторна бормашина 18 V 1.5 Ah Li-Ion Steinhaus, PRO-CD18+ за 74.99лв мисля че е много подобен на парксайд и батериите са еднакви.
Слушал съм ,че в емаг идват дефектни уреди понякога.
И с гаранцията е зле.
Не успях да го поръчам този петък,дано този Петък да го пуснат пак. :-D
Винтоверта идва запечатан като нов, ако производителя е наясно че е дефектен и го пробутва по черни петъци и промоции - да може и така да е. Аз поръчах само 1 път винтоверт Raider преди месеци на хубава промоция и патронника биеше съответно го върнах веднага. Ще видим сега този Steinhaus като дойде как ще е.
Lion15 - специалист
пон дек 02, 2019 4:53 pmjujo_si написа:
пон ное 25, 2019 6:20 pmLion15 написа:
пет ное 22, 2019 7:56 pmjujo_si написа:


Здрасти, със сигурност си струва ако дойде не-дефектен уред. 40лв е нищо цена.
Аз си взех този Акумулаторна бормашина 18 V 1.5 Ah Li-Ion Steinhaus, PRO-CD18+ за 74.99лв мисля че е много подобен на парксайд и батериите са еднакви.
Слушал съм ,че в емаг идват дефектни уреди понякога.
И с гаранцията е зле.
Не успях да го поръчам този петък,дано този Петък да го пуснат пак. :-D
Винтоверта идва запечатан като нов, ако производителя е наясно че е дефектен и го пробутва по черни петъци и промоции - да може и така да е. Аз поръчах само 1 път винтоверт Raider преди месеци на хубава промоция и патронника биеше съответно го върнах веднага. Ще видим сега този Steinhaus като дойде как ще е.
Steinhaus-а го изтрървах ,но взех този:
Прикачен файл:
Screenshot_2019-12-05-14-32-50.png
Зарежда се за 1 час и батерията е супер.
За сега се държи пък нататък ще видим :? .
jujo_si - специалист
Този Steinhaus, PRO-CD18+ не му работеше плавния старт и плавните обороти от спусъка. Гледах му разни ревюта където това там работеше. Така че го връщам и губя хубавата цена от 75лв на черния петък. Иначе патронника беше почти идеален - не биеше никак. Много ме е яд.

На 28.12.2019 в Лидл пускат пак винтоверта безчетковия performance Parkside Brushless Motor Cordless Drill / 20V PABSP 20 Li A1
Наглостта на Лидл продължава - в Италия го е имало преди 2 седмици на цена 59 евро, на нас богаташите на европа - 180лв!
Казват че има разлика с миналата година в батерията като сега е по-слаба от преди а цената беше същата.

Изображение
mitko64 - майстор
За лидълдкия Performsnce, тазгодишният е с патронник Rohm, поне според упътването, въпреки че визуално не виждам разлика в патронниците със Самсунския от лани. Куфарът му, на новия, е видимо по- голям, побира три батерии, едната поне 4Ah. Миналогодишният е теснотия, побира верта с голяма 5Ah батерия и за малка трябва да се поизреже, а за кутия с битове тогава няма място. Излезе клип преди седмица, сравнявана ги двете издания, но не ми се рови в тубата. Иначе го имам от миналата година, много е добре машината, сега съм и поръчал две самсунгови батерии, от тези на далаверата,вече са в Bg, утре сигурно ще ми ги доставят на адрес.
extim69 - специалист
Изображениеhttp://media.snimka.bg/s1/6485/039214444.jpg?r=0
Може ли на този винтоверт да се постави бързозатягащ патроник
extim69 - специалист
Видях че има патроници , въпроса ми е на този модел винтоверт които е без патронник.
Да ли може .Тази ос която се вижда развива ли се
Питам защото не ми е ясно ,оста не се върти при работен ход , Бита се върти като се натисне
iliya_i - майстор
съб дек 28, 2019 9:07 pmextim69 написа:
Видях че има патроници , въпроса ми е на този модел винтоверт които е без патронник.
Да ли може .Тази ос която се вижда развива ли се
Питам защото не ми е ясно ,оста не се върти при работен ход , Бита се върти като се натисне
Дадох ти патронници с опашка шестограм, с размера на битовете! Ама явно толкова си ги погледнал!
Ти какво смяташ да пробиваш без да натиснеш?
Последна промяна от iliya_i на съб дек 28, 2019 9:14 pm, променено общо 1 път.
extim69 - специалист
Видях че има патроници , въпроса ми е на този модел винтоверт които е без патронник.
Да ли може .
Тази ос която се вижда, развива ли се
Питам защото не ми е ясно ,оста не се върти при работен ход , Бита се върти ,като се натисне
https://praktiker.bg/medias/sys_master/ ... 484766.jpg
това сигурно се поставя на мястото на бита ,и може да стане,но става с голяма дължина
Питам да ли може изцяло да се преправи
iliya_i - майстор
съб дек 28, 2019 9:14 pmextim69 написа:
Питам да ли може изцяло да се преправи
Може, като си купиш друг винтоверт, с патронник. Тя и без това цената на патронника е 1/3 от цената на Райдера.
https://www.onlinemashini.bg/elektri4es ... tiq-/39156

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: