Ел. инструментите. Консумативи.
plamen6703 - майстор
Струва си и ще направиш много добър избор, ако прегледаш това Milwaukee https://technotools.bg/milwaukee-m12-fi ... 47-nm.html с две батерии с много дори технически характеристики за твоите цели и го купуваш от търговец с отлична репутация и сервиз. Купиш ли инструмент от тая марка няма да се сещаш повече за "Бош" !
Kumay - майстор
пон ное 11, 2019 8:36 amsevginsali написа:
Здравейте.
Искам да си взема комплект винтоверт (с удар или без) с батерии, зарядно и куфар.
Ще се използва за догодина по вили (ремонти по бараки, навеси) най-вече...
Аз оставам с впечатлението, че ти трябва бормашина-винтоверт, а не чист винтоверт както ти посочи колегата.
Погледни тази машина! Ако ти върши работа - регулярната цена е 549,00 лв, но цената в акция мога да дам на лично съобщение. :wink:
vitorio83 - специалист
пон ное 11, 2019 12:52 pmKumay написа:
пон ное 11, 2019 8:36 amsevginsali написа:
Здравейте.
Искам да си взема комплект винтоверт (с удар или без) с батерии, зарядно и куфар.
Ще се използва за догодина по вили (ремонти по бараки, навеси) най-вече...
Аз оставам с впечатлението, че ти трябва бормашина-винтоверт, а не чист винтоверт както ти посочи колегата.
Погледни тази машина! Ако ти върши работа - регулярната цена е 549,00 лв, но цената в акция мога да дам на лично съобщение. :wink:
И кво,даваш 500 лв за машина и ти искат 5 лв за куриер,нямам думи :mrgreen:
Chefo77 - майстор
А това, че цената на машината по принцип е над 600 няма значение, нали? Да си се сещал, че тези 500 са толкова изпилени, че 5-те лева се явяват немалък процент от печалбата?
vitorio83 - специалист
вт ное 12, 2019 12:11 pmChefo77 написа:
А това, че цената на машината по принцип е над 600 няма значение, нали? Да си се сещал, че тези 500 са толкова изпилени, че 5-те лева се явяват немалък процент от печалбата?
А да се сещаш,че е по-добре да си ги сложиш към цената тези 5 лв,дай да не си говорим за печалби,почти навсякъде вече за суми дори над 50 лв е с безплатна доставка,тук малко несеризно ми звучи.
Chefo77 - майстор
Безплатна е, но на нормалната цена на машината. На 549 вероятно ще е безплатна :wink:
Какво викаш за печалбата?
vitorio83 - специалист
вт ное 12, 2019 1:05 pmChefo77 написа:
Безплатна е, но на нормалната цена на машината. На 549 вероятно ще е безплатна :wink:
Какво викаш за печалбата?
Сигурно е на загуба на тея 549 лв :mrgreen:
Такива неща ми правят впечатление,и не само на мен.
Chefo77 - майстор
Със сигурност не е на загуба на 549, ама май ти ще си повечко на печалба от 500 + 5 :wink:
На мен пък ми правят впечатление повишените цени преди "петъците", намаленията в тях и овците, които се пръскат от кеф като купят нещо "на голяма далавера" :) Доказано от много "големи търговци".
EDI - майстор
За мен е важно от кого и какво купувам, а не колко струва, друг може да има други критерии.
Kumay - майстор
От години правим "Черен петък" с рекламна цел, а не да избиваме стоенето през останалото време. Просто не стоим!
Но това не всеки го разбира... и проблема е негов! Както няма да разбере и удоволствието първо да е доволен клиента...

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: