Ел. инструментите. Консумативи.
mitko64 - майстор
Не е проблемът чама, бял,черен, смърч, ела,дугласка. Проблем са чворовете. Иначе импактът би в орех съм го пробвал,но за този диаметър закъсва на десетия сантиметър. Но съм пробвал, не говоря по инерция.
hidrazin - майстор
вт юли 30, 2019 8:51 ammoimoimoi написа:
Клипа на mitko64 е по скоро с рекламна цел, ...
Не е по-скоро а Е с изключително рекламна цел. Клипа е публикуван от bricovideo.ovh
Имат си отделен канал за реклама на парксайдските таш...аци.
Ето им и страницата - ЦЪК. По ясно от това здраве му кажи. Така че на тоя клип дето го пусна mitko64 да не се вярва.
Ето доста реалистични тестове на различни марки.
PARKSIDE винаги е на последно място и няма как да не е така.
Даже не знам защо въобще са го включили в тестовете???



Ся като се замисля тоя PARKSIDE са го включили за да си направят гавра или да има с какво да се бъзикат. :-D
:partyman:
mitko64 - майстор
Не разбирам какво общо има този клип,където си го качил с питането с колко Nm може да се заие винт 8Х220мм.. Никой не е питал за винтове 12Х600мм., боркорони ,свредла.
пишман_майстор - майстор
Аз вече изгорих от претоварване един мотор на винтоверт с винтове ( дълги и дебели, осмица и десятка ) , дори и питане имах за двигателчето ( 775 серия ) . С импакт пробвах ( любителски на рьоби) , с нови батерии , добре е , но след десетия винт серийно завиване загрява. Съвсем отскоро съм с един вюрт с 28в батерия, колко Нм е нямам представа ( май 70 , но не съм сигурен, така ми каза продавачът ), днес го напънах, не усещам да се озорва нещо, отделно времето до пълно завиване е къде-къде по-бързо спрямо импакта който имам. Минус-голям и тежък.
Virtex - майстор
ср юли 31, 2019 8:50 pmmitko64 написа:
Не разбирам какво общо има този клип,където си го качил с питането с колко Nm може да се заие винт 8Х220мм.. Никой не е питал за винтове 12Х600мм., боркорони ,свредла.
Прочетете какво пише човека и какъв е бил въпроса.

Стига сте превръщали всяка тема в parkside vs другите. Дъвкано е много пъти и пишете глупости за спорта само като видите някаква марка. Това специално се отнася за hidrazin, който се вживява в ролята на дървения философ на форума.
hidrazin - майстор
чет авг 01, 2019 10:38 pmVirtex написа:
Стига сте превръщали всяка тема в parkside vs другите. Дъвкано е много пъти и пишете глупости за спорта само като видите някаква марка. Това специално се отнася за hidrazin, който се вживява в ролята на дървения философ на форума.
То и няма смисъл да се превръща в "parkside vs..." - губещият е ясен и vs в повечето случаи е печеливш.
Иначе за "дървения философ" - и аз не мога да го кажа по-добре. :-D
Дървен но не и продажен. И спи със спокойна съвест.
Щото никога няма да пусне такъв платен и продуктово ориентиран клип, който да подведе потребителите на форума.
Айде лека...
:partyman:
ben84 - специалист
Я с какви марки сравняват Парксайд :lцl:
В ценови диапазон лидълския верт е заедно с Гриинтулс.
radius - майстор
Аз след кратко чудене дали изобщо ми трябва акум. винтоверт, реших да си купя и то ударен. Дотук съм си бачкал с един Скил, който ползва мрежово захранване. Доволен съм, само е доста бавен. Над 700 детайла съм сглобил на мебели, 15м парапети дървени, малко ГК и обшивка на стрехите ( там много ми липсваше висока скорост за самопробивните). Това са по-обемните дейности, за които съм го ползвал. Понеже ми предстоят детска къща, още около 20м парапети и над 1500 самопробивни за ограда, викам си, ще се предаде машинката, да си купя нова.
След положителни мнения тук, много загледах Айнхелите Power X change. Но душа снобска не трае и взех да заглеждам Milwaukee. От Ники ( Kumay) реших да взема тяло, а от чужбина да си набавя периферията, за да ми е по-евтино. Обачеее, получих такава оферта, че на другия ден пътуваха към мен Milwaukee M12 CID-0 в куфар, зарядно и 2 батерии по 2Ач и още нещо. Регистрирано с 3г. гаранция. Нарочно исках малки батерии да не утежнявам машинката, все пак с повече от 4-5мм винтове не работя. Плюсовете на импакта са ясни – бърза скорост, сила, лек е, не натоварва китките. Минуси – ако не си прецизен, може да се престараваш с прекалено вкопани винтове ( че и скъсах доста 4х80), но на третия ден почти свикнах да дозавивам с бавни обороти. Един огромен минус за мен, но той си е принципен за импактите – много силно трака. Първия ден навих 160 винта и на другия ден ми беше надута главата.
Прикачен файл:
20190731_202835s.jpg



После взех да бачкам с тапи ( както пише в книжката) и нямам проблеми. Поне аз де, комшиите по дворове вероятно имат.
Иначе се работи много бързо и удобно, абе голяма оса е и малкия само ходи да натиска спусъка. батерията държи доста, а и втората винаги е заредена, така че няма да има прекъсвания в работата.
EDI - майстор
Не си сгрешил и с машината и с продавача. :lol: :partyman:
ky-kyy - майстор
Честито Добра машинка :supz:

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: