Ел. инструментите. Консумативи.
radius - майстор
Аз па предпочитам 1 неуниверсално милуоки, пред 3 уидъуа с 5 батерии.
cholev - майстор
чет авг 31, 2023 8:48 pmradius написа:
Аз па предпочитам 1 неуниверсално милуоки, пред 3 уидъуа с 5 батерии.
Арни е на друго мнение :-D
Прикачен файл:
arni.png
Нищо не е същото, като едно време.
yanko78 - специалист
Ами мача е свирен вече, взех безчетков син Бош GSR 185 Li, от преди това имам и ъглошлайф и зеге от същата серия, та на там ще върви кервана, към синия Бош
Изображение
zz_stefanov - майстор
Честито.
Като ги имаше батериите и зарядно от другите машини, соло варианта не ти ли вършеше работа?
radius - майстор
Еее трябваше да вземеш гайковерт , па си сглобявай мебели на воля :lol:
yanko78 - специалист
чет авг 31, 2023 10:26 pmzz_stefanov написа:
Честито.
Като ги имаше батериите и зарядно от другите машини, соло варианта не ти ли вършеше работа?
Другите са ми на жица, даже съм пуснал едната батерия за продажба, понеже, няма да го ползвам професионално и една ще ми е достатъчна. При мен проблема ми е, че рядко ги ползвам инструментите. Сега имам 2 апартамента за ремонт и ги ползвам, после може да стоят с години без да се ползват. За това и предишните ги взех на ток, но винтоверт на ток, не ми бил удобен.
imegogo - специалист
дайте мнение за читав винтоверт който ще се използва за навиване на охлюви в гк и винтове в дюбели ф8 като при един монтаж навива 100 винта в дюбели и още 200охлюва плюс техните винтове ,бюджет до 300 лв чудя се bosch professional или makita
MamaMy - майстор
Пример: Имам приятел строител. Един ъглошлайф едвам му стига за една баня. Рязането и пиленето на керамика му разказват играта за норматив. Много малко са моделите които са прахозащитени.
Последна промяна от MamaMy на съб сеп 02, 2023 2:06 pm, променено общо 1 път.
Andri01 - майстор
Много зависи от отношението на човека към машината при работа! Има палачори,които за една баня ще сменят 3 ъглошлайфа, а друг-ще направи 3 бани с един.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: