Ел. инструментите. Консумативи.
Баш Майсторо - специалист
Благодаря , хареса ми този модел , че може да се ползва с битове и има глава с патронник, пък и май е с две батерии, другия с приставките е със същите характеристики и доста по - скъп , като не са ми толкова необходими. https://bormashina-vintovert.pazaruvaj. ... gINgPD_BwE
Това друг модел ли е , има и удар, сваля ли му се и на него патронника ? https://profesionalnatehnika-bg.com/bg/ ... 0%B0%D0%BB
:partyman:
Chefo77 - майстор
Нито един от показаните не е със сваляем патронник. Не виждам причина да търсиш такъв, но ти си знаеш. Този от Тръпкови е базовата профи серия, от другия линк - средната. Това, че в "обявата" са сложили снимки И на FC модела, е некоректно. Като се има зверската разлика в цената с тази в Тръпкови (и не само), подозирам че комплектът ще е с бавно зарядно и 1.5 Ач батерия.
Категорично виж предложенията на Милуоки.
А въртящ момент не ти трябва при картона. Трябват ти обороти.
И след като не е за основен, няма много смисъл да скачаш на профи машина. Я виж Райдърите, виж Парксайд ...
EDI - майстор
Аз от картон не вдявам, ама ако ти трябват обороти вземай МИЛУОКИ ФЮЪЛ 12 волтовия, имаш 1700 оборота и 4 амперови пакети.Иначе новите модели на Спарки 10.8 волтовите С HD са бомба - мощни и евтини.Ударния е с 2 амперови пакети 199 лева се намира.
Последна промяна от EDI на пон ное 20, 2017 10:18 pm, променено общо 1 път.
bat_danio - специалист
Aз вече намекнах за немските китаици...т.е лидълци.... Не мисля че е по добре да се вземе Марков най-ниска серия + най-ниско оборудване (зарядно батерии) и пак да е по скъп... пронципно не бих препоръчал на никой Парка..пред Б*ш, но за тия пари има и гаранция все пак зеленото нящо...Ово е стандарт брато еб*ш и фъргаш....Ако ти хареса .... следващия път скъп и здрав и качествен...
Пс виж малките милокита и спаркита
Пс Еди е писал заедно с мен.
Баш Майсторо - специалист
На Парксайд стават, ама не са пускали скоро такива машини и не се знае кога, за марката Works имате ли впечатления ?
Акумулаторните в какви обороти варират , тези бошове са до 1300 , а кабелните са от 4000 до към 7000 об за максимални става въпрос , ясно ми е , че за картона об. са по-важни от НМ. А втория който съм посочил има и удар, с бутон ли се пуска или сам го прави като види зор :) :partyman:
EDI - майстор
Удара на ударните винтоверти се настройва с втората гривна.Там са три позиции- завиване, пробиване и удар.Акумулаторните винтоверти дават около 2000 оборота, импактите 3000-3500, но това за големите машини.Малките най-много съм виждал на Милуокито - 1700.
bat_danio - специалист
Не бъркай удъра който е на тия като на удърна бормашина с импакта.... GDR са на Бош виж ги в нета какво представляват и параметри . От тях има 12 и 18 в ама за картон според мен са крайно неподходящи освен за конструкцията евентуално.
Баш Майсторо - специалист
Абе всички са хубави и Милуокито ама още пари от горе, дето може да не ги оправдае, поне в моя случай. Ще следя за машини с добри обороти, иначе ще видя за ударния бош, /не че ми трябва удар, по - масивен ми се види от другия/ каква отстъпка могат да ми направят в Практиса, имат и други марки ще се поинтересувам, похвалиха ми Worxa там за това ви попитах, на мен ми се стори нещо от рода на Парксайд и зелен Бош. :-D :partyman:
EDI - майстор
Ми такова си е, около средата.Виж и СПАРКИТО, не го подминавайте, напреднали са доста с последните модели.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: