Ел. инструментите. Консумативи.
batvenko - специалист
Мах 30 Нм, което хич не е малко за тази, "въшка."
Chefo77 - майстор
Много си е добро вертчето, ползвам такова от има-няма 6 години. :wink:
dando - напреднал
Здравейте, Колеги,
Някой има ли конкретни отзиви от PARKSIDE PERFORMANCE 20 V PABSP 20 Li B2?
Видях, че миналата година в края на декември се е продавал у нас за 180 лв. в комплект с куфар, акумулатор (20V, 2 Ah) и зарядно устройство. Гаранцията е 5 г. Цената в немския Lidl е сходна - около 88 евро. В OLX се намира за около 250 лв.

Според Вас заслужава ли си за домашна употреба (по-рядка и със сравнително малко натоварване - има си бормашина и перфоратор при по-сериозна нужда), ако цената му е 180 лв.?
Предполагам, че скоро ще бъде предлаган отново у нас. Някой има ли информация относно това и дали можем в идните месеци да го очакваме?

Благодаря! :)
ivo_binev - напреднал
нед сеп 13, 2020 7:48 pmChefo77 написа:
Много си е добро вертчето, ползвам такова от има-няма 6 години. :wink:
А колега знаеш ли по-як модел пак на 12в пак бош и пак от хеви серията?
Благодаря за отзива!
Chefo77 - майстор
На Милуоки уж е по-кораво, но не мога да кажа нищо от личен опит.
Не намирам причина да тормозя вертчето за по-тежки приложения, като имам импакт на този волтаж, както и машинки на 18 волта :)
mitko64 - майстор
вт сеп 15, 2020 6:47 pmdando написа:
Здравейте, Колеги,
Някой има ли конкретни отзиви от PARKSIDE PERFORMANCE 20 V PABSP 20 Li B2?
Видях, че миналата година в края на декември се е продавал у нас за 180 лв. в комплект с куфар, акумулатор (20V, 2 Ah) и зарядно устройство. Гаранцията е 5 г. Цената в немския Lidl е сходна - около 88 евро. В OLX се намира за около 250 лв.

Според Вас заслужава ли си за домашна употреба (по-рядка и със сравнително малко натоварване - има си бормашина и перфоратор при по-сериозна нужда), ако цената му е 180 лв.?
Предполагам, че скоро ще бъде предлаган отново у нас. Някой има ли информация относно това и дали можем в идните месеци да го очакваме?

Благодаря! :)
Този,В2 имаше проблеми при студено време, под 4 градуса не иска да работи. Предполагам по Коледа ще го пуснат. Имам предната версия, със Самсунг батериите, засега ядове нямам, а го ползвам редовно, основно с 5Ah батерии.
kabel96 - специалист
вт сеп 15, 2020 7:30 pmivo_binev написа:
нед сеп 13, 2020 7:48 pmChefo77 написа:
Много си е добро вертчето, ползвам такова от има-няма 6 години. :wink:
А колега знаеш ли по-як модел пак на 12в пак бош и пак от хеви серията?
Благодаря за отзива!
За момента това е най актуално и е с безчетков мотор.
https://www.ebay.com/itm/Bosch-Akku-Boh ... Sw1xtfFZk2
nikolson - майстор
До края на септември в Ташев има два ДиУолта на 18 волта за тия пари. С по-малки батерии, но единият е дори безчетков.
ivo_binev - напреднал
Здравейте!
Имам едно питане относно проблем с винтоверт dewalt dcd 788
Та проблема е с гривната със степените.От 1 до 15 се върти без никакви ядове , от 15 за да превключа в режим “пробиване” , става изключително трудно , а в режим “удар” въобще не става.
Искам да кажа само че винаги е почистван и не съм го напъвал кой знае колко.
Скоро бърках с него две три кофи сух разтвор за зидария , но едва ли може да става дума за претоварване , тъй като си бъркаше без никакъв проблем на първа скорост.
Та някой колега , дали може да ми даде вероятната причина за проблема?
Благодаря!
Индианец - специалист
Аз си мисля, че разтвора е виновен до някъде...
Доста ексцентричен товар е това.
Иначе ако съдя по моя винтоверт, гривната щрака и се мести като я задържа една пластина.
Докато се разбие добре разтвора има прах.
Ако се е набил някъде може и това да е проблема, но се съмнявам.
Нека и някой друг се изкаже, нямам много опит да ти кажа със сигурност.
Просто казвам какво може да е.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: