Ел. инструментите. Консумативи.
EDI - майстор
Вземи си СПАРКИ-то, в ДЕВИМАКС в момента е около 270 лева с 2 амперови пакети.Заслужава си всеки лев.Този пък новата серия са я направили на светОВНО ниво, по-добър е в класа си от БОШ и МАКИТА.Ако не търсиш ударна машина, другата хубава машина е МИЛУОКИ M12 BDD-202C идва към 280 лева.
Кажи все пак бюджет.
DundyTheCroc - майстор
На Спаркито много му надуха цената, аз като вземах моето с две батерии 2Ач на някаква промоция беше нещо към 215 лева.
acronym - помощник
Благодаря.
250лв е бюджета. Както винаги, търси се най-доброто за тези пари.
Ще ми се да е ударен.
DundyTheCroc - майстор
Слагай още 20 лева и вземай Спаркито, няма да съжаляваш ;)
acronym - помощник
В Devimax e 280лв но с 10,8V батерия.
Ще се "поослушвам" още малко. Може да изпадне някоя промоция. :)

Преди малко разгледах няколко стари теми, не съм знаел че, Бош са придобили Skil и произвеждат ниските си серии с това име. Напоследък забелязвам, че тази марка изчезва от нашия пазар.
Значи ли това, че двата боша за които писах в предишното мнение, са по-качествени от Skil 2834 :?
VLADO66 - майстор
Като няма да го ползваш професионално, значи няма да го изнасяш от къщи.За какво ти е с батерии тогава.Вземи си един Скил с кабел.
DundyTheCroc - майстор
Това с батерията дали пише 10.8V (3х3.6V) или 12V(3x4V) е някакъв търговски трик, при първото е дадено номиналното напрежение, при второто това на заредени клетки, реално елементите би трябвало да са едни и същи.
acronym - помощник
Ползвам го из двора като отида на вилата (по-удобно ми е без кабел). С райдъра покрих цялия й покрив с дъски за керемидите :)
Ама като реша да пробия една дупка в стената за дюбел и вместо 6мм тя стане 6,5 :) ми иде да го ударя в земята.

Явно ще се дебне за промоции.
вт окт 23, 2018 4:25 pmDundyTheCroc написа:
Това с батерията дали пише 10.8V (3х3.6V) или 12V(3x4V) е някакъв търговски трик, при първото е дадено номиналното напрежение, при второто това на заредени клетки, реално елементите би трябвало да са едни и същи.
Логично звучи, не бях се замислил, ако клетките са 3,7V 16850.
EDI - майстор
Моя го взех за 180 лева, голям удар беше :-D .А пакетите са еднакви, просто СПАРКИ най-после минаха на новото означение.
bimbaeco - майстор
Вчера купих на един приятел тоя комплект
https://www.ebay.co.uk/itm/TRITON-T12-T ... %7Ciid%3A1
Цената е такава, защото машинките са мостри от магазин. Нормалната им цена е доста по-висока.
Според мен, офертата е добра. Останали са още само два броя. :)

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: