Ел. инструментите. Консумативи.
Kumay - майстор
нед яну 28, 2024 3:34 pmdpp написа:
Колега, M12 FID и M12 FID2 дефакто са импакт- удърни със 6.35мм шестостен , така ли?
Имам и един въпрос, за обикновените 12V.
САМО Milwaukee M12FPDX ли е с отделящ се патронник, като става компактен и може директно да се закачат битове?
Тъй като смятам да си поръчам утре комплект гайковерт M12 FIWF12 с куфар и двете батерии,ще мога да ползвам батериите за друго винтовертче.. Заглеждам се към компактен и мощен 12V Milwaukee..
Да, само M12 FDDX и M12 FPDX са със сваляем патронник. Не просто се развива, а е на бърза връзка и могат да се монтират и другите приставки
https://technotools.bg/milwaukee-m12-fd ... 4-v-1.html
Chefo77 - майстор
Новото попълнение. Още не знам за чий ми е, но офертата е много добра :lol: :lol: :lol:

Прикачен файл

IMG-0a14b3a66bd86e6642d53b1d5db196eb-V.jpg
Avas_co - майстор
Колко е добра?
Че и аз минах на червени играчки, само че на 18V.
Което не е драма, зарядното ми е за 12 и 18 волта.
Chefo77 - майстор
чет фев 01, 2024 9:27 pmAvas_co написа:
Колко е добра?
Че и аз минах на червени играчки, само че на 18V.
Което не е драма, зарядното ми е за 12 и 18 волта.
Малко над 200.
18-ките са ми груби, особено в сравнение с Макита. 12-ките са перфектни откъм ергономия и мощност.
dpp - специалист
чет фев 01, 2024 7:35 pmChefo77 написа:
Новото попълнение. Още не знам за чий ми е, но офертата е много добра :lol: :lol: :lol:
M12FPD2 ли е.. ??
И аз много му се чудя той ли да е или M12 FPDX заради цепенето на патронника и компактността.. :?
Chefo77 - майстор
Не, чистата FPD. С електронен съединител - не блъска и пази механиката. Според имащи и двата модела, е по-надеждната машина в сравнение с двойката.
А и не съм фен на "цепещите се" машини.
Avas_co - майстор
пет фев 02, 2024 1:24 amChefo77 написа:
чет фев 01, 2024 9:27 pmAvas_co написа:
Колко е добра?
Че и аз минах на червени играчки, само че на 18V.
Което не е драма, зарядното ми е за 12 и 18 волта.
Малко над 200.
18-ките са ми груби, особено в сравнение с Макита. 12-ките са перфектни откъм ергономия и мощност.
Споделям ти мнението за винтовертите, за това и питам.
18-ките са други машини.
schuldiner - майстор
пет фев 02, 2024 1:24 amChefo77 написа:
чет фев 01, 2024 9:27 pmAvas_co написа:
Колко е добра?
Че и аз минах на червени играчки, само че на 18V.
Което не е драма, зарядното ми е за 12 и 18 волта.
Малко над 200.
18-ките са ми груби, особено в сравнение с Макита. 12-ките са перфектни откъм ергономия и мощност.
Говори за двама :-D
Сериозно, за миналата година имам минус три винтоверта. Двата сам ги изпържих - единият прегря и изпуши по моя небрежност, другият падна отвисоко... Така че ново от магазина май не бива :?
Chefo77 - майстор
Е, новото си има гаранция - нека си пуши :)
Не те разбрах обаче за това за двамата...
schuldiner - майстор
Хайде бе, не го знаеш!
Пичът като отива на среща, вместо "успех" му пожелават "ако мацката е яка, говори за двама". В смисъл да уреди още някого с добра оферта :-D

Аз като съм виновен, дори да е в гаранция /а той не е/, не я търся. Напълних го незнайно как с метален прах :)

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: