• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 276
Ел. инструментите. Консумативи.
PIP - майстор
Струва ми се, че не гледаш моделите, а четеш само цифрите. Ако са ти казали модел на Макита LXT /MXT за NiMH батериите/, които са им heavy duty моделите то тогава цената е толкова, поне и тук в UK са към £300. Въпреки всичко цените в България никога няма да са колкото в щатите, така че щом ти излиза изгодно взимай от там и стискай палци да нямаш проблеми.
крум - специалист
Пип, аз отправих конкретно запитване:
Колко струва при вас модела BDF452HW?
И те ми отговориха конкретно.

Сега съм на фаза изчакване - един колега ще ходи пролетта до Америка, та той ще го донесе.
leonardo_vd - модератор
крум написа:
Днес доста време отделих в разглеждане на сайта на Макита.
Това е, което досега успях да избера:
Изображение

http://www.makita.com/menu.php?pg=produ ... g=BDF452HW

2 батерии, Ли-Йон 18V, 1.5 MAh (за жалост).
Поддържа батерии 3MAh, които не можах да намеря от къде да купя.
Тегло 1.6 кг, 2 скорости, всичко метално, 3 години гаранция (която най-вероятно няма да мога да ползвам).
Патронникът не знам какъв е, но мисля да си купя и това:

Изображение

Повече подробности

На мен ми изглежда добре. Цена - $200. Намерих и кой да ми го донесе.

Малко офф-топик относно гаранцията: през изминалата година се убедих, че е много по-добре да не ти се налага да ползваш гаранция. Купих си къртач Budget за 120 лева. За 1 месец се развали 4 пъти, което означава 4 пъти разходки до сервиза + още две разходки до магазина - една да разбера, че не те са "отговорни" за дефектите и още една, за да си взема парите.

Ако направим бързата сметка, излиза че съм похарчил 50 лв. за гориво за разходки до сервиза и до магазина плюс парите, които можех да изработя за това време (средно по 1.5 часа за разходка) и излиза, че този прехвален къртач ми е излязал двойно. Така че ако ще ми се налага да я ползвам тая гаранция, значи предварително съм набутан. Силно се надявам, че няма да се стигне до там.
Уреди и мен с една такава. Давам 50лв. отгоре
evdoki - специалист
Зравейте, Някой знае ли приблизителна цена на този винтоверт, а и откъде мога да си го закупя

Прикачен файл

large_br15e.jpg
large_br15e.jpg (11.94 KиБ) Видяна 30803 пъти
evdoki - специалист
Благодаря за точният отговор
крум - специалист
Най-после мога да се похваля с новата си придобивка.
Доста време я почаках, ама си заслужава!

1.6 кг, 2 скорости, 16 степенен съединител, 2 Ли-Йон батерии по 1.5, ултра бързо интелигентно зарядно (зарежда за 15 минути батерията), въртящ момент 50 Нм, лампичка, лепва в ръката.... Мога да пиша още много.

Цялата операция струваше 153,36 Евро.


Изображение

Изображение
miroslav - напреднал
страхотна машинка....
Зослужава си чакането предполагам
От щатите ли го взе?
Имам двама приятели там и ще се връщат след около месец
Може да ми донесат една такава мешинка.
крум - специалист
От щатите - амазон (по-напред в темата съм написал)
Вземай - сравних го с Бош-a дето е в офиса - 14.4V, дигитален дисплей и кво ли още не. Само дето е по-голям и по-тежък, а и както по-нагоре съм писал, батерията му не струва.
EDI - майстор
Круме, той направо без пари.А и характеристиките....особено въртящия момент - 50 нютона, пробва ли го вече.Дай отзиви за работата....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 276

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: