Ел. инструментите. Консумативи.
prascho - майстор
Защо инструментите се тестват при такива тежки условия. Все пак вкъщи едва ли ще попаднеш на подобни ситуации...Или очакванията са 18V и 20V машини да се ползват в индустрията и да отговарят на тези задачи?

Chefo77 - майстор
За да покажат възможностите на тези машини :)
Пък ти вкъщи ако искаш захващай клавирни панти с тях :)
moimoimoi - майстор
от клипа става ясно че колкото и да се напъват парксайд си е хоби инструмент,
на деветата минута се вижда как излизат пушеци от двигателя,същия такъв винт съм го късал с девалт
prascho - майстор
Винтовертът е стока подобно на телефон или кола. Когато излезе нов модел, продавате ли стария за да си купите новия? Колко бързо след обявяването му, новият модел пристига на българския пазар?
kuger - майстор
Много хора не могат да разберат, че една машина /телефон, кола и т.н./ дава толкова, колкото може.
Lutchezar - майстор
Взимаш си това което ти трябва. На някой винтоверт му е много, на друг гайковерт му е слаб. Ако работиш с машината е едно, ако ти е за да има вкъщи е друго, за работилницата в мазето или гаража е също различно. Слава Богу има машини за всякакви нужди.
prascho - майстор
Този модел ограничител върши ли работа за дърво/ПДЧ/гипскартон - Накрайник "Dewalt DT7521"?

https://www.google.com/search?q=Dewalt+ ... Yd5wV90TnM
пишман_майстор - майстор
Допадна ми като фасон и цена, сподели моля как е , ако си го вземеш.
aroot - специалист
Имам подобен, за гипсокартон става. Ако си внимателен даже не оставя следи. Ама след време се свиква и без него щото все го търся де е🙂 изпаднал по куфарите.
prascho - майстор
Зачетох се по коментари за подобни продукти и явно тези, които са с настройка са та..ак работа. Тези, които са с фиксирани битове май са по-добра алтернатива. Този комлект не излиза по бг сайтове:

https://www.dewalt.com/products/accesso ... set/dw2507

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: