Ел. инструментите. Консумативи.
batkotony - специалист
Еди,да го взимам ли последно? :)
stan73 - майстор
Вероятно е див ментак, а предполагам няма и гаранция. Аз не бих го купил.
Virtex - майстор
Шанса да е оригинален е прекалено малък.

При разглеждане на обявите на продавача се вижда, че продава само 'китайски' стоки, няма нищо друго марково. За мен няма как да продава такъв винтоверт оригинален на фона на другите неща.

Из форума беше писано за копията Viki, но те главно идваха от Хасково и Пловдив. Но може и други да са започнали да "внасят Макита" :)

Бях чел някъде, че 330 не е особено сполучлив модел, в UK го имаше на добра цена, но не си заслужаваше.
EDI - майстор
Да, ВИКИ-тата са Хасковски, но на тях си пише VIKI и човека не ги представя за МАКИТА.По-добре си вземи едно хасковско Вики, от колкото това, неизвестно какво нещо.А 330 е силно калпав модел - и от към акумулатори и от към механика в скоростите и предавателната кутия и от към усилие.Сравнявал съм го в друг верт със същото заявено усилие, 330 е силно слабоват в сравнение с него.Единия акумулатор си замина на няма и 1 година и не повече от 20 заряда.И сега го ползвам с останалия пакет, ама само за пробиване и фрезенкване на дървения, когато другите два верта са заети и не ми се сменят битове и свредла.
nikolson - майстор
За тия пари човек може да си купи нещо свястно. Имам предвид, да не се опитват да те закачат на бастун. Пак китайско, но не с хитрувания, че е супер-дупер. Фактът, че се опитват да те подведат е сигнал. Напр., какво ще пише в гаранционната карта? :?: :butthead:
Virtex - майстор
За това говорех:
https://www.olx.bg/ad/nov-vintovert-makita-ID6nY46.html

Продавача има и 'оригиналните' уреди, има и истинските Viki, на които в последствие се слагат надписите makita/hitachi/bosch и т.н. Не смятам, че го правят тук, те си идват "оригинални маркови", но все пак.
batkotony - специалист
Ясна е работата!Принципно си имам едно ударно спарки и бормашина ,които работят безотказно,но батериите започнаха вече да ме предават...Та за това мислех да взема нещо,ма май по-добрия вариант ще е да си рециклирам батерииките и така...Благодаря ви още веднъж за правилните съвети! :supz:
nikolson - майстор
Че и нагъл, тоя в продавалника. "Безкомпромисно японско качество". Само дето тоя модел е 10.8v, а не 12v.
EDI - майстор
Само патронника като мернеш на това от долните снимки и нещата са ясни, не ти требе повече да се взираш. :lol:
pgt - специалист
И всички купувани от строителна фирма без гаранция и грам неизползвани :-D Май фирмата въобще не строи ами само продава менте инструменти :lol: Някои хора нямат усет как сами си вкарват автогол след автогол. =D>

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: