Ел. инструментите. Консумативи.
bat_danio - специалист
Не си само ти... БОШ дoскоро 10,8 вече е 12в пък си е с 3 литиеви клетки и е 100 процента компабилити (съвместим) ти да видиш..... :lol:
Последна промяна от bat_danio на пон май 15, 2017 7:15 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
Зарядният ток гледали, затова е 12 волта. Някакви евроизисквания. Иначе елементите са си същите като на 10.8 волта, нямат разлика.
amdatlon - специалист
hammerdinn написа:
Здравейте, трябва ми винтоверт ...

Интересува ме да е с 2бр батерии.
Ако знаете нещо по-добро може да предложите.
нещо такова :
ТУК
Kumay - майстор
amdatlon написа:
hammerdinn написа:
Здравейте, трябва ми винтоверт ...

Интересува ме да е с 2бр батерии.
Ако знаете нещо по-добро може да предложите.
нещо такова :
ТУК
Чуденето на колегата между избраните от него модели подсказва, че ще се ползва за домашна работа.
Несериозно е в такъв случай да се предлага модел с NiCd батерия, а още повече оферта, която е изтекла отдавна.
zmiori - специалист
Ей го Вики-то

Прикачен файл

IMG_20170514_165121.jpg

Прикачен файл

IMG_20170514_165055.jpg

Прикачен файл

IMG_20170514_165033.jpg
Здравейте,
Имам желание да взема нормална за нуждите на баща ми машина.Непретенциозни сме за марки. Търся златната среда.
Ще си прави гипсокартона сам на къщата. 100 кв е пода само на 5 стаи , доста листи са, но той не бърза. С изключение на този проект като цяло няма да се ползва много.Ще си цъка да си запълва отпуската 3 месеца.
Видял на шел промоцията: Акумулаторна бормашина Black&Decker BDCD8K.
Моля за съвет относно посочената и евентуални насоки.
Нямам и идея за какви нива на цените става дума в този случай, прочетох последните 20тина страници и гледам доста сериозни решения за различни нужди и реших да задам въпроса директно. А той е: Какво да купя?
Другите са: Посочения става ли? Има ли големи минуси? Заслужава ли си?
pgt - специалист
Да тези наще (от Благоевград са) този път са пуснали доста неща на добри цени, само в конкретния случай дето е дал Чефо са объркали картинката с GSB с 2 батерии, а става на въпрос за GSR с 1 батерия, та някой да не се подведе :wink:
dls
Колеги, какво ще ми препоръчате до 300-400лв. за дограмаджийска работа. До сега съм работил със Спарки BR 15E, но батериите му бързо се предават и търся алтернатива.
Chefo77 - майстор
За твоята работа, дали няма да е по-добър вариант използването на импакт драйвер, вместо на винтоверт? Дори и 10.8 (12) волта са с доволно висок въртящ момент и завинтват с много по-малко усилие.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: