Ел. инструментите. Консумативи.
Фитилчо - майстор
пон юни 29, 2020 4:40 pmvesodimov написа:


Подобен е на промоция в момента. Преди два дни си го взех. Но не е ударен. ЦЪК
Не, че не е подобен, той няма нищо общо даже! Все едно да сравняваме Милуоки и Грийнтуулс. Този в БГ не става, че е и по скъп :lol:
А , също емаг трябва да се избягва по всякакъв начин, там всичко е по скъпо, дори, когато е на промоция
Фитилчо - майстор
пон юни 29, 2020 4:52 pmnaster написа:
Подобен, но с четков мотор, 50% по-малко нютонметри (65 с/у 42), без удар и с 1.3Ачасови батерии.
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
vesodimov - специалист
пон юни 29, 2020 4:57 pmФитилчо написа:
пон юни 29, 2020 4:40 pmvesodimov написа:


Подобен е на промоция в момента. Преди два дни си го взех. Но не е ударен. ЦЪК
Не, че не е подобен, той няма нищо общо даже! Все едно да сравняваме Милуоки и Грийнтуулс. Този в БГ не става, че е и по скъп :lol:
А , също емаг трябва да се избягва по всякакъв начин, там всичко е по скъпо, дори, когато е на промоция
Е нищо, де ... :-D
Взех го вече. Ако бяхте публикували сайта по-рано ... А за емаг съм съгласен. Там май почти всичко е по-скъпо.
Фитилчо - майстор
пон юни 29, 2020 5:04 pmvesodimov написа:

Взех го вече.
:shock:
Според теб защо има такива теми бе човек.... как ще го вземеш?!? не стига, че е по скъп а и няма нищо общо с английския :?
vesodimov - специалист
вт юни 30, 2020 8:35 amФитилчо написа:
пон юни 29, 2020 5:04 pmvesodimov написа:

Взех го вече.
:shock:
Според теб защо има такива теми бе човек.... как ще го вземеш?!? не стига, че е по скъп а и няма нищо общо с английския :?
Уфффф, ми взех го. То човек не може да изчете всичко. А и в един момент става каша. Сега се чувствам тъпо. Ще пробвам да го върна.
Относно сайта, който е публикувал @naster : тази техника нова ли е ? Като избера EU и ми вади някакво съобщение. Какво значи ? Някой поръчвал ли е от там ? Мнения ?
Virtex - майстор
вт юни 30, 2020 9:42 amvesodimov написа:
Уфффф, ми взех го. То човек не може да изчете всичко. А и в един момент става каша. Сега се чувствам тъпо. Ще пробвам да го върна.
Относно сайта, който е публикувал @naster : тази техника нова ли е ? Като избера EU и ми вади някакво съобщение. Какво значи ? Някой поръчвал ли е от там ? Мнения ?
Всичко е ново, сайта/фирмата са проверени. Но за да стане поръчка има два варианта:
- плащаш и доставят директно до адрес тук. Не знам дали може да стане,а и транспорта е скъп.
- доставка до транспортна фирма в Англия. Доставката е UK->UK и е безплатна. Тази транспортна компания доставя после стоката до България за седмица и или се взема от техен склад (София, Пловдив, Варна в зависимост от фирмата) или се изпраща по еконт/speedy.

Въпросът е, че за да се поръча нещо от чуждите сайтове трябва
- човек да може да го направи (често сайтовете нямат български език)
- да притежава карта, която работи 'навън'
- да е запознат с транспортни фирми UK->BG и как работят

Или да използва готова услуга, където само се посочва какво иска и фирмата го купува и се занимава със всичко това. Което води до съответното оскъпяване.

Съответно човек трябва да си прецени дали му се занимава и дали си струва. Всичко се учи, но винаги има първи път :)
naster - майстор
Преди ситуацията с К19 работеше и ЕС .eu сайтът им и всичко до бг над 70 евро - безплатно, но сега става през .co.uk - Разликата е че се поръчва до английския адрес на някоя от компаниите Габко или Габиели, например, а те ви го доставят дотук.
vesodimov - специалист
Благодаря за отговорите.
- нямам проблем с английския
- имам работеща "навън" карта / Revolut /
- никога не съм ползвал услугите на транспортни фирми

Ако успея да върна закупеното ще търся начини. Съгласен съм, че тези продукти са по-качествени и условията са по-добри. Е, може да се наложи да ударите едно рамо за евентуална поръчка :partyman:
naster - майстор
https://www.uktobg.com/how-it-works

Не е трудно - от години използвам такива услуги, даже посочената фирма е по-евтина от тази, която аз ползвам. Регистрация, поръчвате на адреса на фирмата в UK, те ви го доставят, плащате и получавате.

Edit: има някакви ограничения за доставките до адрес на определени продукти в момента, но ако имат приятел в англия, който да го вземе (предлагат доставка до някои магазини например). Има същия модел, но с една батерия на същата цена, с доставка?!? Не намирам логика, но е така.
Фитилчо - майстор
Върни го това, наистина ако можеш.... ОНлайн ли го купи това българското? АКо да имаш право в седем дневен или 14 дневен срок да го купиш.
Наистина не си заслужава, заслужаваше си, ако беше по-евтино на фона на английското, примерно 100-150 лева, ама то не е !

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: