• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Ел. инструментите. Консумативи.
мръсните крадливи цигани шамаросаха днес и мен - все пак моля за помощ ако някой някаде забележи следните инструменти поне да звънне.
Значи става въпрос за Пазарджик
и инструментите са
Перфоратор Макита регулиране на удърна -регулиране на оборотите 700w
Бормашинка син Бош Удърна
Малък 125мм вглошлайф Зелен Бош
Голям ъглошлайф мисля Бългаски
Два ел прободни триона БОШ-зелени
Голям ел трион с голям нож за греди
стационарен циркуляр 800w skill
Електрожен - покрит е с решетъчна алуминиева ламарина ,вторичните кабели не се отделят от трансформатора.
Къртач син Бош май беше 1000w
Духалка с бензинов мотор -черна -така и не можах да е ползвам.
мака му реве ми се .......
0896949698
Chefo77 - майстор
Колеги, на мен досега не са ми крали много неща - само два ъглошлайфа и един настолен вертикален циркуляр (пендула) ...
Но, моля ако някой си е закупил такъв с марката Mister Tool, и има начин да намерим "продавача", да драсне едно лично. Беше ми откраднат във Варна, силно ме съмнява да е отишъл далеч. Циркулярът е жълт, немски, много е вероятно да е една от много малкото бройки в БГ, тъй като е купуван отвън, 210 мм диск и няма торбичка за прахоляка. Аз си имам и номер, и гаранционна карта, и кутия даже ...
Няма да предявя претенции за самия циркуляр, само ще създам малко работа на спешното... А на колегата - купувач даже може да му подаря неоткраднатите части.
Иначе аз лично съм фен на новата техника, и заради гаранцията и убеждението, че съм първия, и заради цялата тая тема ...
zvetomil - специалист
Мръсните крадливи цигани шамаросаха днес и мен !!!И то такива които ги жаля в тая криза ,че немат хляб,и ги викам да изкарат некои лев.Забележка;живея срещу гетото!!!Начи дадох му да смени гумата ,на колелото на детето ,и му го оставих да го кара две седмици,да обикаля за работа.Вика ,че не съм му платил смяната?Викнах го да работи с мене и разбра ,че не ми се заключва багажника ,ма нали сме комшии от 30 години.И се недоволен ,бил са много изпотил ,за 40 минути работа да изкърти три врати му дадох 10 лв.Вика ,че са малко!!!Аз си ги къртя сам ,но тоя ден ме беше хванал грип.Отделно къде разкърти сума плочки в банята.Та предполагам като отмъщение,но защооо!!И все пак само дрелка ,къртачка и ъглошлаиф ,и лапа за стъклопакети 75 лв.Не знам дали да му не благодаря ,че ми е оставил всичко друго което се събира по трудно...!?!
Илиян Илиев™ - майстор
Ти па за 30 годин у Медковец(поне там има от толкова време циганьор) ако не си разбрал, че цинганин и на снимка да го видиш пак шамар трябва да му удариш...

Тая сган не е за жалене. За справка намери в ютуба Карбовски и ямболските мангусти. Ако не друго поне ще се посмееш и ще ти мине.
zvetomil - специалист
Така е ,но за триесе години ...Абе имах му доверие ,а и като го гледам малкия на 14 мислех да го науча да работи и да разбере ,че може да си изкарва пари!!!Ма сега, нали е тинеиджър , ходи по мене проси по един лев за комар!! Водих го в една две български къщи,да слагаме дограма.Абе тои си избра пътя за сега ще си остане циганин!!!Аз съм със заеми от роднини и не съм с по добро положение от тях ,но поне работя на 2 работи и ще ги изкарам те да му мислят.Наи -гадно ми е че ще ги продаде за никви пари.Ама добре ,че ако беше друг щеше да отнесе всичко, а тоя само ел. машинките...ПУ...ПУ!!!
lubomirlz - специалист
Айде и аз да се похваля :x Някое тъпо копеленце ми задигна пробника за напрежение Duspol expert :evil: Дано поне му върши работа.
Днес си поръчах същия и олекнах със стотачка :x :evil:
valat111 - специалист
И на мен ми направиха "удар" мургавите :x на вилата, въпреки ротвайлера и сигнално-охранителната уредба. Липсите са много, за около 1500 лв. Наблегнали са на ел.инструментите. Китайски перфоратор Einhell, зеге DWT-750 W, винтоверт Budget-16.8 v батерии,циркуляр Black&Decker CD601, дрелка IPB на FAR GRUP 710 W и др. по-дребни неща. Най-важни и ценни за мен са бензинова резачка Einhell MKS 4245 и перфоратор Makita. Данните на перфоратора са: MAKITA HR 2470 Ф. номер 0635955. Купен е на 21.05.2010.
sonny - помощник
Колеги, за тези от вас, които са от София, обикаляйте Битака. Аз от известно време ходя там и има един чичо, дето ходи с камион,покрай оградата в дъното е, до задния вход. Има буквално всичко, винтоверти, гайковерти, перфоратори, водоструйки, монитори, всякаква по-едра и по-скъпа техника. Не мога да бъда сигурен дали е крадено, но няма откъде да е, не може да дойде с камион и да продава от всичко по 15 броя. Като мина оттам ми хващат окото много работи, но ми е грях да взимам оттам, като имам съмнение за пройзхода. Така, че ако има някой "изгорял" да обиколи там.
lz1tar - специалист
перфоратор Макита HR2470 :сериен номер-2008 02 11588,изчезна в Пловдив,иначе гар.карта и фактурата са си в мен ,но файда йок.Телефонът ми е 0878739088
KnauFer - специалист
цигани гадни :@:@:@ Върнете ми стълбичката , червеният 2-метров нивел и бъркалката ... А предният ден , да ми набарат яденето ?!? нищо :// Аз съм си виновен :(
Бал съм мааа му , ставам барманче :) .. бонус ,некоя сервитьорка да мина ... писна ми от профилчета и картончета ...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Крадена техника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: