• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Ел. инструментите. Консумативи.
n.yaneff82 - специалист
И ти ли бе ,много жалко .Язък за манджата :lol:
Кажи каква е бъркалката и нивела ,може да стане и чудо да се намери.Те в аптека няма да отидат ,все по обектите ще са.
KnauFer - специалист
нивелът е червен 2-метров,магнитен,марка-някъв израелски беше ..Хубав нивел - окото се виждаше от 3 страни :О ,70 лева струваше преди 2-3г.
бъркалката беше много яка ...
Изображение
снимката я намерих в гоогле -то
...Не вярвам някои да ми върне инструмента .. в тези гладни години отдавна са продадени за шепа жълтици ..
rolls - специалист
KnauFer написа:
нивелът е червен 2-метров,магнитен,марка-някъв израелски беше ...
KAPRO
n.yaneff82 - специалист
kapro e да и аз имам такъв на 180 см добро нивелче е
Ех , живот.
Не вярвах ,че ще пропадна толкова , и аз бях принуден да стана обикновен омразен чиновник .
Успех на удържалите фронта.
Последна промяна от otmt на пон фев 07, 2011 10:02 pm, променено общо 1 път.
гадните копеленца цапардосаха и мен.Откраднати перфоратор Макита HR 2470 и винтовер Макита 6821.Отидох в София да помогна на брат ми и да изкарам някой лев и ми го набиха много здраво с тез машини
ivanovrg - специалист
ivanovrg написа:
и аз наскоро изгорях с една стабилна 1,8м алуминиева стълба.домарзя ме да я сваля от буса и веднага някои го отвори

да ми е за урок друг път нищо да не оставям вътре
да се похваля
днес около година по късно,съвсем случайно на един обект засякох моята стълба
много съм радостен ,че я намерих и си я взех без разправии особено след като споменах ,че отивам директно в полицията

:partyman:
Chefo77 - майстор
В понеделник ми откраднаха такера. Електрически, моделът е Novus J-165 EAD. Сериен номер 167067.
Моля, ако някой попадне на него по какъвто и да е повод, да ми звънне (телефоните са в подписа). Предполагам, че е във Варна.
Или да си го взема, или да му дам гаранционната карта, че е в гаранция до 04.11.2012 година.
bigdragon - майстор
На мен пък ми гепиха компресорчето от околностите на Варна.
Другите дреболии да си ги наврат отзад :axe: :axe: :axe:
Местната полицията се предаде :butthead:
Надеждата умира последна...

Прикачен файл

fini mk50.jpg
fini mk50.jpg (56.1 KиБ) Видяна 5581 пъти
GROHE Bs - специалист
Филма го играх преди 2 години.Служебния бус беше с аларма и централно.Бачкам си в един подземен гараж и то в махалата и се чувствам сигурен.За белата точно предната вечер купих материялите и сутринта за машините нямаше място в багажника който е покрит с брезентова завеса и нищо не се вижда(буса беше пътнически транспортер с дълга база).Затова натоварих машините върху седалките и на работа.Когато пристигнах на обекта видях че къртача-Бош 11-ка няма да ми трябва и взех другите железа.След свършване на работа се качвам до буса и ииииии баси майката къртача го няма-ни аларма се задейства ни дявол.Двамата с колегата насрани се обаждаме на шефчето(шефчето ми е съсед живее под мен).Тоя кат ма почна тъпак олигофрен как така ще оставиш машината в салона да се вижда-сега ще я плащате на 1800 лв.Колегата обаче дърта ку....ва ми вика в тебе ли са другите ключове-аз казвам не той ползва буса през почивките.Аре да ходим у вас у мазето-дъртия бамбук напра един шут на на вратата на мазето на шефчето и воалаааа къртача грееше на рафта.Две години по-късно отдавна всичките клиенти са при нас а лайното мре в кофата. :проба:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Крадена техника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: