• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Ел. инструментите. Консумативи.
TeodosiuS - помощник
masterval написа:
Полицията тъне в своите грижи, които вонят, учете се от старите военни - последният ги беше нагърмял с ТТ, но има и по-хуманни изобретения...
НАПРАВИ-СИ-САМ, ОВАРДИ-СЕ-САМ

Да ти кажа полицията в БГ е безгрижна, занимава се с кокошкари, а и с тях не може да се оправи, полицайте са клоуни. Забранено им е да спират коли с определени номера, сещате се какви.

По-хуманни мерки от пистолет ТТ :lol: :? може би Taser C2 ... има да се гърчи :lol:
leonardo_vd написа:
housedoktor написа:
А и най важното -никой уважаващ себеси професионалист НЕ купува крадени инструменти
Ето това е начина.
karamundi - специалист
по повод на крадените инструменти на битака в малашевци можете да си намерите поне 70% от машините там те посрещат още на паркинга бате евтини машини искаш ли.а и вътре също така че ако някой си знае сер.номера да отива там и да дебне
Takezo Sensey - модератор
Тази нощ колегата се раздели със :

-перфоратор Спарки
-бормашина Елтос , ударна двускоростна , реверсивна много старо производство
- китайски винтоверт 18 волта , червен на цвят марка Феар Лайн , в сив куфар
Всичко за около 500 кинта .


Предполагам ще се бъде направен опита за продажба някъде в Перник .

Нека този на който бъдат предложени да звънне на 0878 21 51 75 , че колегата има нещо да му казва на продавача ... :evil:

Тааа някой ако ги забележи да минат покрай него нека се обади моля !

Ще потърсим ф-ри за сериини номера но машинките дано да намери гаранционните карти, въпреки че перфоратора е на 8-9 години а бормашината е на 15 поне . :?
karamundi - специалист
ако ми попадне нещо веднага ще реагирам както подобава защото често ходя на битака и постоянно ми предлагат инструменти
Romko - помощник
ето ви телефон на едни "мургавелковци" които предлагат еФтинки нови машинки.Предполагам че са крадени, не съм сигурен, но досега Макита по 150-200 лева перфоратора не бях виждал . Ако някой му се разправя, може да се заеме с тях - 0888496282
The_FAN - специалист
Тия са китайски...прфектна имитация.... с контейнеири влизат и само така се разпространяват....

ама аз съм доволен...гяволите дето на наш гръб се обзавеждат го издухват супер мощно....и за разлика от нас могат да се сърдят сам
о на себе си :finga: :veg: :xplode: :feuer:
rulom - модератор
Piarn написа:
От скоро и при мен липсват
- Ел. трион Спарки с 40 см. режеща част -почти нов
- Водоструйка Bosh - също почти нова - зелена
ако някой засече нещо такова из района на Горна Баня, Овча купел 0898 900 818 Петър
преди о/о два месеца на мой приятел му откраднаха от строителен обект
в кв.Надежда (София) перфоратор Bosch GBH 2-26DFR Сериен № 882009858, ъглошлайф Bosch GWS11-125CIE Сериен № 882003049
karamundi - специалист
вчера се разделих със винтоверт бош пълен комплект чисто нов и от втория комплект зарядно и батерията по късно ще напиша серийните номера ако на накой му попаднат нека пише благодаря
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Тема "Крадена техника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: