• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 32
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Едва ли е проблем една или две колички при положение че машината прави едно бъркало за 3 - 4 минути. На тези с количките свят ще им се извие.
koveslav - майстор
Ооо,Драгозов тук много си прав.Като говорим за една количка,говорим за вместимост сух материал.След като е разбъркан бетона не може да се вози наведнъж,за да не се разлива и количките на практика стават две.На тези които карат количките наистина свят им се завива при добра организация.
dragozow - майстор
Аз съм бъркал и на ръка, не е толкова проблема в бъркането, а в носенето и изливането.
lov - майстор
И аз това им разправям по горе че сам човек насмогва на 2-3 носачи и един да полага. Но иначе кога няма носене на бетона голям кеф.. Правих едни пътеки материала от страна и само дърпам по малко машината. И понеже слагах фибри и добавка за водоплътност се бърка повече и двама човека тъкмо вършат работа. Но честно казано пак ни насмогва.
koveslav - майстор
lov написа:
И аз това им разправям по горе че сам човек насмогва на 2-3 носачи и един да полага. Но иначе кога няма носене на бетона голям кеф.. Правих едни пътеки материала от страна и само дърпам по малко машината. И понеже слагах фибри и добавка за водоплътност се бърка повече и двама човека тъкмо вършат работа. Но честно казано пак ни насмогва.
Е да,де ама бащицата оставил малка пътека и врата между предния и задния,зад къщата двор.Ръчната количка минава,а машината не ще.И кво правим-балансираш пълната с бетон количка да не цапаш чистия и готов двор през който се минава,за да закараш на няколко курса на обекта зад къщата иначе в сух вид една количка забъркан материал.....Та затова и аз давам акъли,че от излишната големина няма далавера.
m_markovski - специалист
Аз много се чудех дали да си взема 125л бъркачка, но теглото беше основният проблем. Трябваше сам да я качвам в колата и да я возя до моята вила или до вилата на тъста. И след дълго чудене поръчах ето това http://www.ebay.co.uk/itm/371716625220? ... EBIDX%3AIT

Не се смейте, машината тежи под 30кг и излезе под 300лв с доставката. За съжаление застудя и не можах да я пробвам, а имам да правя пътеки и разни подпорни стенички. Малка е машината на пръв поглед, но като за съботно-неделни майстори (жена ми, аз и някой друг кекав пенсионер) изглежда добре. Пък и отзивите в ибей са позитивни. Ще пиша и кача снимки като му дойде времето.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
m_markovski написа:
А.. машината тежи под 30кг и излезе под 300лв с доставката....
Тъкмо се бях примирила, че няма да имам бетонобъркачка и с този пост ме уби. Не съм и подозирала, че може да има такова нещо. Идеална е за дребни женски неща
zz_stefanov - майстор
Ех какви жени има. Аз на моята за 8март ще и взема по-голяма :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Хах не е шега. Мозаечни плотове, саксийки и други подобни хубости. Това 70л ще ми вади 2-3 кофи матриял с кеф. По-голяма ти не си ми нужна
Чираче - майстор
Малко от известната реклама за простатата:
"А ти, мъж нямаш ли си? :lol:"
Не е женска работа да се занимава с бъркачки. Женска работа е да забърква салати и манджи за бъркачите. :?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 32

Тема "Бетонобъркачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: