• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 32
Ел. инструментите. Консумативи.
tzetzo160 - специалист
Интересно, защо са сглобени. Да не би да става въпрос за единични бройки. Не намирам по-добра оферта за бетонобъркачка в момента, а и едва ли ще има. Незнам колко им е гаранцията - предполагам 2 год макс. Откакто изпуснах една в продавалника и не спирам да мисля за бетонобаркачка(кофти е така :-D ) Та имам чувството, че докато не взема няма да мирясам. Аз съм с пунто 3-вратка, така че със сигурност ще трябва да я разглобя.
lov - майстор
В Brava разглобена не можа да влезе та си прави сметката. Барабана задължително май е събран и той е най големия като обем. А за да го разхлупиш бая винтове има да развиваш. Отделно и лагерното тяло на оста с люлката и то е монтирано.
mitron - специалист
моята беше разглобена взех я от практикер 145 литра и я побрах в корса 3 врати без кашона най обемисто е барабана иначе си имаше още место в колата
tzetzo160 - специалист
Със сигурност ще трябва да сваля седалките. Утре ще гледам да отида до Баухауса и ще я видя наживо :)
tzetzo160 - специалист
Взех я! :-D В къщи може и да ме бият, :axe: но важното е че имаме хубав уред, който ще върши работа. Нямам търпение да я ползвам!
koveslav - майстор
tzetzo160 написа:
Взех я! :-D В къщи може и да ме бият, :axe: но важното е че имаме хубав уред, който ще върши работа. Нямам търпение да я ползвам!
Ха честито! И да ти е на късмет.Скоро,като почнеш да я ползваш и почувстваш облекчението на работата,ще се чудиш как въобще сме се навивали да вършим тази хамалогия на ръка.
reingar-x - специалист
Здравейте искам,да си купя бетонобъркачка,спрях се на моделите 190 литра.В продавалника ми попадна обява на руска бетонобъркачка за 500лв,въпроса е,някой ползвал ли е тази машина и може ли да напишете мнения? https://www.olx.bg/ad/betonobarkachka-2 ... 4d2fb89004
iva6ki - специалист
Голяма бетонобъркачка не ти е необходима освен ако няма да правиш плочи. 140л за мен е идеалния размер,
аз съм с 120л от метро вземам и акъла хем сам си работя. Да ти прави една количка разтвор е достатъчно. Лошото на тази която си показал е че конструкцията е същата като на моята 120л и предполагам че малко ще се люлее и ще е доста тежка за работа (обръщане) иначе става.
koveslav - майстор
iva6ki написа:
Голяма бетонобъркачка не ти е необходима освен ако няма да правиш плочи. 140л за мен е идеалния размер,
аз съм с 120л от метро вземам и акъла хем сам си работя. Да ти прави една количка разтвор е достатъчно. Лошото на тази която си показал е че конструкцията е същата като на моята 120л и предполагам че малко ще се люлее и ще е доста тежка за работа (обръщане) иначе става.
+1! Голямата 190л не е толкова голяма,че примерно да става за по-големи обекти.Обем от една количка разбърквана наведнъж е перфектен за работа и лесна дозировка,а и при преместване и съхранение голямата не преминава през нормални единични врати,при съхранение обема и е проблем че заема повече място и т.н..Аз ползвам от няколко години 145л и по-голяма не бих си взел.
reingar-x - специалист
Трябва ми да си правя 40 метра пътеки,няколко колони и една основа,общо взето ще си я ползвам само аз .До колкото четох темата,190-литровата ще ми прави две колички готова смес,което ме блазни повече.В практикер има altrad limex 190ls за 535лв,има си гаранция,до колкото знам има части ако се наложи и отзивите във форума са добри.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 32

Тема "Бетонобъркачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: