• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Fitibaldi - специалист
дали някой ще може да ги изправи? ще си платя колкото е нужно. може и 2-3 парчета само за проба. брака не ме притеснява, така или иначе съм дал стотинки за телта :)
inkovsv - специалист
Пробвай да ги опънеш с лебедка ,като следиш удължението.Подминеш ли границата на провлачане , бъди сигурен ,че е изправен.
Fitibaldi - специалист
Пробвай да ги опънеш с лебедка ,като следиш удължението.Подминеш ли границата на провлачане , бъди сигурен ,че е изправен.
нямам лебедка и място за да го направя за момента
CARRION - специалист
Направи едно запитване при http://www.debulco.bg, там има машина за изправяне на тел
Fitibaldi - специалист
мерси, в понеделник ще се свържа с тях да видим какво могат да направят по въпроса
Fitibaldi - специалист
обаждах се на Дебулко. Казаха, че не изправят тел :(
Fitibaldi - специалист
намерих къде се продава права тел на пръчки от по 2 м. има от Ф2 нагоре :)
бигляр ръчен си купих от Практикер. тяхната марка Budget. 8 лв. перфектен за домашна работа
Duke_BG - специалист
в арматурен цех няма да ти изправят тел 4 мм
какво си си наумил все пак да правиш с тая тел ?

а нагряването може да отвърне метала и телта да стане мека или както и казват "горена тел"
Fitibaldi - специалист
Duke_BG написа:
в арматурен цех няма да ти изправят тел 4 мм
какво си си наумил все пак да правиш с тая тел ?

а нагряването може да отвърне метала и телта да стане мека или както и казват "горена тел"
аз намерих изправена и вече не се занимавам да изправям моята. поцинкованата, която купих е и по-мека. тази не е стоманизирана, но е твърда и перфектна :)
  • 1
  • 2

Тема "2 въпроса, една тема (ръчен бигляр, изправяне на тел)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: