• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
LazarGanev - "Велик майстор"
Така е! И понеже смяташ, че 50 лв са достатъчни за изработка на една метална врата, аз ти давам 10 лв отгоре и поръчвам 10, като размерите ще ги уточним допълнително, съгласен ли си? Дали ти ще ги правиш, дали друг - не ме интересува - знам, че си перфекционист и кусури няма да открия. За един уикенд ще изкараш 600 лв ( или 100 лв чисти комисион), осигурявам спане, работилница, инструменти и материали! За мене сделката е изгодна, а за тебе?
Стефан - майстор
Ееее, кусури винаги могат да се намерят. И за мене е изгодно, само дето нямам време за това точно сега. В ремонт сме, и нямам време. Иначе, защо да не взема за два дни по 300 лв? А ако ги започна серийно, ще си докарвам по 10 бона на месец. :lol: За една година ще мога да си купя мазе в някой краен квартал на София. :? А след около 50 г и цял апартамент. Пак в краен квартал. Далавера, а?

За това ще предпочета да работя по вашите тарифи - по 600 лв. за врата.
LazarGanev - "Велик майстор"
Стефан написа:
И за мене е изгодно, само дето нямам време за това точно сега. В ремонт сме, и нямам време
Извинявай, ама според мене щом една работа я оставяш на заден план пред друга, значи не ти е изгодна! Както и да е, то се видя, че аз баница няма да ям, ами не можеш ли да отделиш поне 2 часа и да направиш една врата на автора на темата, задето я усрахме - той ще си плати? Вярвам, че ще даде двойно повече от твоята тарифа! :)
Стефан - майстор
Лазаре, правилно предполагаш - не ми е изгодно. По простата причина, че си имам сравнително добра и престижна работа, независимо от заплащането. Защо трябва да изпусна питомното, и да гоня дивото? Аз не работя "на парче", поне за сега. След пенсионирането ми няма да откажа нищо, което е по силите ми. Защото тогава пенсийката ми ще е мижава, резултат от политиката на последните правителства. Защото това не са правителства на народа, а на собствения си джоб. Но това е друга тема.
  • 1
  • 2

Тема "ТЪРСЯ ЕЛЕКТРОЖЕНИСТ ЗА НАПРАВА НА ВРАТА И РЕШЕТКА ЗА МАЗЕ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: