Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
rosenred - специалист
Оказа се че,SKETCH UP на GOOGLE ми върши чудесна работа за визуализиране на определени задачи особено при някой параметри зададени от клиента.Е не съм работил баш с 3D но може да се правят доста сносни работни чертежи при това не дава грешки в размерите между изчертаното и изработеното.Доказва го факта,от предварителния разкрой на профилите,включително отрязаните под ъгъл различен от 90 и 45 градуса(с отрезна машина).Всичко пасва до мм.Касае се за изработката на 2 решетъчни врати.Вие ползвате ли приложения и какви?
velsi - Почетен майстор
Зависи за какво става въпрос. Аз ползвам SolidWorks.
CARRION - специалист
охоооооо 3D "пипнахте ме бо болното пръстче", питай какво по точно те интересува за 3D, ще кача малко неща за да кажеш дали питаш за нещо подобно, разкрой и разгъвки на детайли. Това е правено на Solid Works

Прикачен файл

1441-2.jpg
1441-2.jpg (61.59 KиБ) Видяна 2905 пъти

Прикачен файл

23.jpg
23.jpg (48.28 KиБ) Видяна 2905 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (49.5 KиБ) Видяна 2905 пъти

Прикачен файл

assem1.jpg
assem1.jpg (21.39 KиБ) Видяна 2905 пъти
rosenred - специалист
Аз веднъж бях свалил SOLID WORKS от торент но така и не можах да я инсталирам(т.е инсталирах я но при стартиране даваше ерор) ,имаше нещо особено при инсталацията + кракове и в крайна сметка я изтрих.
CARRION - специалист
rosenred написа:
Аз веднъж бях свалил SOLID WORKS от торент но така и не можах да я инсталирам(т.е инсталирах я но при стартиране даваше ерор) ,имаше нещо особено при инсталацията + кракове и в крайна сметка я изтрих.
Не разбрах дали е това което търсиш и дали ще ти свърши работа, ак ое ДА по нататък ще помагаме

Тема "колеги ползвате ли програми като проектирате идеите?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: