• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
gaspar - напреднал
Колеги дайте си мнението за телоподаващото у-во на Raider - RD-MW11 цената му е 399лв.Ако знаете нещо по-додро за тези пари кажете.Ще го използвам за любителски нужди
Ronin - специалист
Ако е телоподаващо виж Българските.....без значение марка.....парите са по две но са истински......това не се купува всяка година по едно а едно за половин живот.....
velsi - Почетен майстор
На тази цена няма да го погледна даже. Моето, което си направих сам ми излезе 350 лв. но всичко в него е истинско.
gaspar - напреднал
Колега сподели как си го направил
velsi - Почетен майстор
Ами как... Мой приятел ми нави трансформатора срещу 160 лв. Отделно дросел за още 30. Намерих диоди и кондензатори за изправителя, телеподаващия механизъм си направих сам от моторче за чистачки, платка за регулиране на оборотите, купих си готов шланг с вграден клапан за газта. Направих кутия за всичко това... Приятели ми дадоха бутилка за газта, а аз си купих редуцир вентила... И се получи.
Ronin - специалист
Velsi......Колегата по скоро попита фотоапарат имаш ли според мен ....! :-D
velsi - Почетен майстор
Имам, само дето всеки ден забравям да го взема с мене. :-D
velsi - Почетен майстор
Ronin написа:
Velsi......Колегата по скоро попита фотоапарат имаш ли според мен ....! :-D
Има още малко работа по външния вид. Днес боядисах капаците... съхнат. После остава предния и задния панел.

Прикачен файл

CO 005.jpg
CO 005.jpg (232.4 KиБ) Видяна 20235 пъти

Прикачен файл

CO 011.jpg
CO 011.jpg (219.24 KиБ) Видяна 20235 пъти

Прикачен файл

CO 012.jpg
CO 012.jpg (244.84 KиБ) Видяна 20235 пъти
velsi - Почетен майстор
....

Прикачен файл

CO 001.jpg
CO 001.jpg (222.79 KиБ) Видяна 20229 пъти

Прикачен файл

CO 002.jpg
CO 002.jpg (211.04 KиБ) Видяна 20229 пъти

Прикачен файл

CO 003.jpg
CO 003.jpg (210.15 KиБ) Видяна 20229 пъти

Прикачен файл

CO 006.jpg
CO 006.jpg (194.57 KиБ) Видяна 20229 пъти
Ronin - специалист
Еее....ти не ходиш ли на работа.......че имаш толкова време....аз имам голяма част от нещата диодите,трафа,дросел...но време...Не....поради тая причина реших че ще е по евтино да си купя готово.... :shock: Евала за ентусиазма.......да разбирам ли че вече работи........гледам бутилка има .....пък и стойката на бутилката шева май е от телоподаващо...моята бутилка е същата с същите манометри....че даже и заверка има :lol:

Платката за регулирането на оборотите на моторчето ли е само или променя и ампеража.....и колелата от къде ги купи и на каква цена че ми трябват 4 бр...за една машина която си направих .......стана отлична само много тежка около 110 кг (истинска) и не бях го предвидил

Изображение

Изображение

Изображение

Моето е струна 250 Ампера даже макарата с неръждавейката е още отгоре върху Со-то

Изображение
Последна промяна от Ronin на пон сеп 28, 2009 12:25 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Ползвали ли сте това телоподаващо?!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: