• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
здравейте търся ел. схема на струг су 580м или с11м благодаря предварително.
sek.1 - специалист
Имам сканиран целия технически паспорт на СУ 400 мога да ти го пратя той по същество е еднакъв с С 11 с много малки разлики а ел инсталацията е еднаква с на СУ 580. По принцип ел. схемата на струговете е много проста има един оперативен трансформатор 24 волта и три контактора един обикновенно 63 амперов за главния двигател и два 25 ампера за бързия ход и помпата за охлаждането. В общи линий много рядко нещо дефектира и то обикновенно е някой прекъснат кабел. Дай нещо мейл или скайп.
antmadara - специалист
Ако може прати го и на мен на antmadara@abv.bg
Благодаря!
миро83 - напреднал
Колега имам проблем с електрическата част на струга с11 м и имам нужда от ел.схемата ако може да ми я пратиш ще ми е мн.от полза ще съм мн благодарен :)
sek.1 - специалист
миро83 написа:
Колега имам проблем с електрическата част на струга с11 м и имам нужда от ел.схемата ако може да ми я пратиш ще ми е мн.от полза ще съм мн благодарен :)
Дай нещо мейл или скайп да ти пусна целия технически паспорт . Кой модел новия или стария ? Имам ги и двата .
миро83 - напреднал
Дай нещо мейл или скайп да ти пусна целия технически паспорт . Кой модел новия или стария ? Имам ги и двата .[/quote]
пощата ми е miro_83.1973@abv.bg стария модел е но може да ми пуснеш и за двата и за други стругове от по старите ако имаш също може да ми ги пратиш благодаря ти мн :partyman:
миро83 - напреднал
Добър е техническия паспорт на струга ,но точно ел.схемата я няма начертана има само малко инфо за нея.Но ще е ми полезна за напред :partyman:
sek.1 - специалист
Спокойно има я подробно начертана в документите на стария модел днес ако остане време ще ги разделя на две части и ще ти ги пратя .
миро83 - напреднал
sek.1 написа:
Спокойно има я подробно начертана в документите на стария модел днес ако остане време ще ги разделя на две части и ще ти ги пратя .
Благодаря ти схемата е наистина добра и го оправих бяха му окъсани жестока проводниците ,но благодарение на схемата която ми прати го оправих
sek.1 - специалист
Няма проблеми имам сканирана документацията на доста български машини . Имам и машинното програмиране на системите Фанук 6 с които работим имам и книгите за ЗИТ 500 но тях още не съм стигнал да сканирам . При старите машини обикновено проблем е напуканата изолация на кабелите сменяй с нови .
  • 1
  • 2

Тема "ел.схема на струг су 580 м или с 11м" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: