Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Djack - специалист
И при мен антивирусната я спира!
emmotoss - помощник
А за Иза 150 някой може ли да даде мнение от личен опит? Иначе ако и този вариант отпадне май ще трябва да скачам на Дел 200 или Иза 190. Там парите са малко повечко, но ако си заслужават май май ще трябва да ги прежаля :)
Avas_co - майстор
Аз имам такава иза.
И е ОК работата, доста.
Бачка си добре с базични електроди. Как работи с рутилови не знам, не ги ползвам.
За повече инфо най-добре питай пансим, че моята е на 3-4 години, мисля. Може и нещо да е променял, няма как да знам.
Имам и 200А машина(не е Иза), не виждам смисъл от такава, честно.
Няма къде да са ти нужни, такива тоци.
Krass - майстор
Имам ИЗА. Работи много добре. Реални ампери. Препоръчвам. Ако ми потрябва втори, пак такъв бих си взел.
MamaMy - майстор
Oще един глас за Иза-та. Нямам такава, но поработих с няколко. Приятно изненадват. Комплектовката също. :supz:
Pansim1 - специалист
Не съм влизал от много време

Най-напред Честита Нова година на всички. Само радост и успехи пожелавам! :partyman:

Виждам че има някакви драми със сайта, ще питам защо и как. Аз си отварям всичко. :?
Ако има въпроси относно ИЗА...питайте и ще отговоря тук.
Сварочник - помощник
Здравейте. Дойде време и за бутилката. :) 10 -литрова бутилка , за колко работа би стигнала, приблизително. Примерно ако заварявам цял ден квадратни профили 1,5мм черно да речем??? Просто орентировъчно да знам. :) И какъв редуцил-вентил бихте препоръчали да купя ??? Благодаря!!!
savagebs - специалист
Изата ми се струва много всеядна откъм електроди, бяха ми свършили и приятел ми даде снопче сбирщайн стари електроди, сигурно някои влажни, ами изпука ги без проблеми някои май бяха стоманени.Имам от предния модел 190А с алуминиева дръжка, единствено смених кабелите с 2бр по 5 метра 20 квадрата да ми е комфортно.
Pansim1 - специалист
вт яну 17, 2023 9:49 pmsavagebs написа:
Имам от предния модел 190А с алуминиева дръжка, единствено смених кабелите с 2бр по 5 метра 20 квадрата да ми е комфортно.
Много хора ме питат за кабелите.
Вече повече от една година, предлагам инверторите БЕЗ кабели. Или по-точно с кабели по желание на клиента.
Защо - всеки има различни предпочитания и намерения за употреба на инвертора. Мисля че така е редно. Който иска 16мм кабел, който иска 25мм Дължина по желание...даже и ръкохватки предлагам три вида. :partyman:
Stern99 - специалист
Здравейте,
Онзи ден дойде комшията и с някакъв малък електрожем TigTag (model MMA-200PRO) направихме доста заварки по астмата.
Дадох си сметка, че не може за всичко да ходиш при този или онзи-трябва да си имаш най-небходимите машинки с теб.

Та..дойде и моя ред да се включа в тази дълга тема.
Искам да си закупя електрожен. Бюджета ми е около 300 лв.
Ще се ползва за някои ремонтни дейности, когато се наложи, на вилата.

Четох доста мнения..и не мога да взема решение.
между другото преди малко ми попадна една оферта за GYSMI 160 P (промоция от 600-->449 лв)

https://www.home-max.bg/prenosim-invert ... smi-160-p/

Не знам дали си струва да се хвърлям на тази машинка. Знам, че ромонта им бил много солен...
Благодаря за съветите.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: