Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Gregari - помощник
За около 500лв. бюджет. Какъв електрожен да си купя, качество - цена?
Последна промяна от Gregari на пон юни 06, 2016 9:07 am, променено общо 1 път.
Gregari - помощник
Гнт69 Не си ми интересен!
Да си призная, нищо не разбирам от такава техника, но за съжаление трябва вече да се справям сам.
Просто ми трябва мнения и съвет от точни хора!
bigdragon - майстор
Gregari написа:
Гнт69 Не си ми интересен!
Да си призная, нищо не разбирам от такава техника, но за съжаление трябва вече да се справям сам.
Просто ми трябва мнения и съвет от точни хора!
gnt69 може да не ти е интересен, но отговора му е верен.

За да получиш точен отговор, задай точен въпрос.

Например:
За какво ще се ползва електрожена?

ПП Ако се върнеш и прочетеш темата назад, ще ти стане ясно, как да зададеш въпроса.
Така ще ни станеш интересен и може някой да ти отговори...
gogo7777 - майстор
http://iza99.com/
Тези инвертори нямат аналог цена-качество. Гарантирани гаранция и сервиз. Заварявал съм с тях, перфектни са. Ще ти останат даже от заделените пари и за шланг за аргон.
Gregari - помощник
bigdragon Точни хора демек = сериозни!
Никъде не съм написал че искам точен отговор!

Темата я по прочетох и единственото което разбрах, че рекламирани машини като български не са толкова български и яко лъха на скрита реклама!
За машината:
Около 500лв.
Цена - качество
И колкото повече неща може толкова по добре (то човек като не разбира какво друго да иска) :)

Благодаря за отговорите тук и мненията изпратени ми на лична!
gogo7777 - майстор
Темата я по прочетох и единственото което разбрах, че рекламирани машини като български не са толкова български и яко лъха на скрита реклама!
Инверторите, които ти предложих са 100% български.
agj - майстор
Gregari написа:
За машината:
Около 500лв.
Цена - качество
И колкото повече неща може толкова по добре (то човек като не разбира какво друго да иска) :)

Благодаря за отговорите тук и мненията изпратени ми на лична!
За около 500лв.мисля че Есаб Бъди ще е добър избор.Е ,..и то е произведено в Китай но поне е марка и то доста добра!
shtaiga - напреднал
Имам 10 лв и съм нещо жаден,какво да си купя?
Айде сега сериозно -за какво ти е електрожена?За вкъщи,за мотнтажни дейности,за някакво производство(въпреки че там елетрожена няма никаква работа),за ремонтна дейност.Въпреки ,че всеки електожен за 500 лв (140-160А) покрива по-горните приложения.
ПП Въпрос закачка-За чи пенис му е на човек 200А+ електрожен.90% от домашната работа се покрива от 2.5 електрод,5% от 2 и 5% от 3.2.Докараш ли го до 4мм електрод отдавна си дорасъл за 300А+ телоподаващо с правилната тел и газ за задачата.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: