Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Virtex - майстор
Част от мненията от Инверторни заваръчни апарати - избор на машина са преместени тук понеже темата беше разчистена.

Имайте предвид, че темата е заразискване при избора на електрожен, а не реклама. Съответно агитациите от сорта "купете само моето" вече няма да се толерират освен ако изрично не е попитано за нещо конкретно при избора.

Има много производители, има и вносители, има и желаещи. Може само да се радваме, че избора е богат и човек може да вземе каквото поиска.
Pansim1 - специалист
viewtopic.php?f=18&t=23869&start=1070

Резачев - ето снимките които още преди седмица съм пуснал. А това което ти си дал, е наистина първия вид на ИЗА
И...винаги са били медни кабелите на ИЗА 150 и ИЗА 190. И преди, и сега. Хайде първо да проверяваме информацията, пък после да пишем.
И за да те улесня - като правиш тестове, извикай ме. Ще дойда независимо къде се намираш в България. Ще донеса инвертор за проба, и ако има недоволни от него, ще ти го ПОДАРЯ!
Предложението е в сила! :partyman:
Аз съм сериозен човек и си държа на думата!
Chainsaw - напреднал
Pansim1 написа:
Резачев - ето снимките които още преди седмица съм пуснал.
Линка които си дал го отворих няколко пъти и не видях нито една снимка от твоята особа.Даже си направих труда да прилистя от 1 до 50 страница.От страницата,която си дал има снимки на @ yangi и неговата изработка на трансформатора.Отворих линка с втори браузър - пак същото.Така,че ако си решил да споделиш снимки,вземи ако обичаш ги качи на надежден хост (както да речем аз съм направил).
Pansim1 написа:
И...винаги са били медни кабелите на ИЗА 150 и ИЗА 190. И преди, и сега. Хайде първо да проверяваме информацията, пък после да пишем.
Приятел,
къде прочете че ИЗА 1*0" е с еди какви си кабели ? Хайде прочети пак и виж внимателно.Ето част от цитата:
Chainsaw написа:
А знаете ли пък Вие драги съфорумници,че масово кабелите за заваряване,включая и захр.кабел на инвертора са с помеднени кабели...
А след този пост имам друг с прикачени три снимки,а след това съм споменал пак за кабелите от предния пост.
И вместо да се обясняваш тук,вземи за 5 минути допиши на сайта си,че машините ти вървят с еди какви си кабели.
Pansim1 написа:
И за да те улесня - като правиш тестове, извикай ме. Ще дойда независимо къде се намираш в България. Ще донеса инвертор за проба, и ако има недоволни от него, ще ти го ПОДАРЯ!
Предложението е в сила! :partyman:
Аз съм сериозен човек и си държа на думата!
Тъй тъй...аз от месец и нещо някъде,споделих какви са ми намеренията и какво е добре да се направи,а ти чак сега се сети да идваш.Толкова ли беше трудно да ми пратите по една бройка,а след тестовете да ви ги върна в същия вид в който сте ми ги дали ? Защо не го направихте ? Защото или си мислите,че няма да ви върна стоката или има нещо,което не е за показване.Поне аз така си го обяснявам.Пак ще го напиша.Има ли желание - има и начин.И капаро можех да ви пратя,като гарант,че не съм поредния измекяр.Вече нито ти,нито който и да е друг ми е нужен.Всичко е в моите ръце.Обмислям да взема машина за 150 кинта от онея Хасковските ментета,за които ти и Драгозов говорите или по скоро оплювате,че едва ли не за нищо не ставали,но това няма да е по рано от Август месец,защото,както писах имам ангажименти.

И между другото,вземете се научете да четете по внимателно.По този начин ще отпаднат част от постовете.

Edit:Тъжното в случая е че ще отваряте работа на @ Virtex още много пъти,темата ще набъбва до безкрай,а резултат - нулев.
Pansim1 - специалист
Резачев - снимките са видяни над 266 пъти. Ти защо не ги виждаш си е твой проблем.
Когато тестваш - обади се. Ще дойда. Инвертор няма да ти изпратя, и не защото се страхувам че ще ме завлечеш, а защото съм убеден, че без човек който е на ясно с тази техника, теста ще бъде едно нищо. Ти си в една дейност силен, аз в друга...всяка жаба да си знае гьола.
Благодаря за забележката. Ще коригирам текста и ще напиша изрично "медни кабели" :partyman:
fore - майстор
Пратете му по един инвертор на човека. :)

После той ще даде добра оценка в инверторният Три-бут вайзер и ставате милионери бе хора. От цял свят ще купуват. :wink:
Последна промяна от fore на пет апр 20, 2018 12:16 am, променено общо 1 път.
agj - майстор
fore написа:
Пратете му по един инвертор на човека. :)
И снимки ...на вътрешностите :-D Много са важни ,че без тях ревюто не струва нищо!
Virtex - майстор
Chainsaw написа:
Толкова ли беше трудно да ми пратите по една бройка,а след тестовете да ви ги върна в същия вид в който сте ми ги дали ? Защо не го направихте ? Защото или си мислите,че няма да ви върна стоката или има нещо,което не е за показване.
Защото току-що регистриран потребител със съмнения за поредна регистрация с определена цел ще предизвика такъв интерес прекалено трудно.

Още повече, че темата се опитва да се превърне в реклама за определени марки. А това не е целта и го казвам за пореден път. Различни хора имат различни виждания и предпочитания, които не могат да бъдат задоволени едновременно.
iivanov - майстор
Мда , наистина това предложение е малко ... :rolleyes: :-D
nikolson - майстор
Chainsaw написа:
Ако проявят желание повече хора (в което съм на 99% сигурен,че няма да стане - съдя по самия форум) мога да разиграя томбола и тези,които са подпомогнали каузата да отнесат тестваните машини.Супа от електрожени няма да правя...
Общо взето има ли желание - има и начин.Явно е,че "резачев" ще е човека,които реално нещо може да направи,за да се спрат 300+ страници наливане в от пусто в празно...
Btw: Съвсем скоро ще спра да пиша тук,защото доста ангажименти ми се насъбраха,а освен мен няма кой друг да ми ги свърши.Бих останал активен за по-дълъг период,но времето ще покаже струва ли си или не.
Желая лек ден на всички.
Chainsaw написа:
Pansim1 написа:
И за да те улесня - като правиш тестове, извикай ме. Ще дойда независимо къде се намираш в България. Ще донеса инвертор за проба, и ако има недоволни от него, ще ти го ПОДАРЯ!
Предложението е в сила! :partyman:
Аз съм сериозен човек и си държа на думата!
Тъй тъй...аз от месец и нещо някъде,споделих какви са ми намеренията и какво е добре да се направи,а ти чак сега се сети да идваш.Толкова ли беше трудно да ми пратите по една бройка,а след тестовете да ви ги върна в същия вид в който сте ми ги дали ? Защо не го направихте ?
Обмислям да взема машина за 150 кинта от онея Хасковските ментета
И между другото,вземете се научете да четете по внимателно.По този начин ще отпаднат част от постовете.
Edit:Тъжното в случая е че ще отваряте работа на @ Virtex още много пъти,темата ще набъбва до безкрай,а резултат - нулев.
Бързо действа, г-н Chainsaw. На 18.04 поиска "спонсорство", отклони предложението на gogo 77, днес вече е направил своя избор. Даже за неизкушен като мене човек остава питанката "сърби, или боли".
iivanov - майстор
А може би е кандидат производител търсещ ноу-хау . :? Мен , като.потребител малко ме интересува дали вътре има игбт , огнени мравки или електрически змиорки . И как последните се поддържат живи . :-D

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: