Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
cat - специалист
https://www.olx.bg/ad/butilka-ot-so2-CI ... 53c9dee1bb

Колега това е пожарогасител цената е ниска вярно но не се знае кога е произведен и ще иска кран а когато занесеш в газопълначната станция някаква бутилка монтажа на крана се заплаща

https://www.olx.bg/ad/chisto-nova-butil ... 25827ecdf3
Тази пишат че е нова но дали е нова може да се разбере по щампите на самата бутилка а те не са снимани
burzan - напреднал
Cat, това са добри попадения, мерси. Само Хръватска!
agj - майстор
Попаденията са добри ,но не отговорят на изискванията!
съб юли 14, 2018 9:01 pmburzan написа:

Изискванията са ми двете бутилки за СО2 и Ар да са напълно еднакви конструктивно, да имат еднакви крепежи и дименсии, да са с еднакво собствено тегло и да са с обем по-голям от 6л и по- малък от 8л.
:-D
cat - специалист
Що се бъзикате с колегата burzan човека е писал че със заваряването е на вие , колега бутилките за аргон и въглероден диоксид са едни и същи разликата е в крана а стандартните размери са няколко принципно е възможно да се изработи бутилка по поръчка обаче ако е единична бройка или малка серия ще струва много скъпо .
resistbody - майстор
Новите купешки са 6.7л ... 150-160лв я взимах азотната... цо пак са на тая цена...
Та моята история... цо бутилки вземах от един агент за по 35лв, напълниха ми ги цо без проблем неколкократно..
После вземах една от пазара... стара тежка но с дефектен кран.. моята станция я отказаха да и сменят крана за аргон... продадох я в София (на познат) и там му смениха крана и я зареждат...
Та до станция си е....

Както е писал колегата на предната страница обърнати бутилки се ползват когато са пожарогасители, че те са със сонда да смучат течното отдолу, заваръчните си смучат отгоре и ако обърнеш такава без сонда, ще ти замръзне редуцира най-вероятно...
agj - майстор
Дори и на пожарогасителите работното положение е с крана на горе!Бутилките с Въглероден двуокис се обръщат с крана надолу единствено при прехвърляне от една в друга.Обръща се пълната бутилка.
Замръзването на редуцира няма отношение към положението на крана.Може да замръзне и в нормално работно положение :)
Здравейте! Искам да закупя инверторен електрожен Del MMA 160. Към кого трябва да се обърна за цена с отстъпка за участници във форума и условия на доставка?
aig_welding - специалист
пон юли 23, 2018 9:41 amPich67 написа:
Здравейте! Искам да закупя инверторен електрожен Del MMA 160. Към кого трябва да се обърна за цена с отстъпка за участници във форума и условия на доставка?
Привет,

Отстъпката за форума е 10% от цената всички стоки. Цените, които са обявени са в включен ДДС. Пращаме по ЕКОНТ, но най-добре е при възможност на място при нас в магазина за демонстрация и тест преди пазаруване.

Поздрави,
Георги
Преди няколко месеца си купих Argо Mini 140, китайски. Не ми харесва как работи. Скалата е невярна, дъгата нестабилна ...Така се стигна до покупката на ИСТИНСКИ инвертoрен електрожен ИЗА 150 Хoби от ИЗA99 izа99.com. Изцяло бългaрски инверторeн eлeктрожен изцяло прoизвeдeн в Бългaрия. Качествено и солидно изпълнение. Изобщо не може да става дума за сравнение с китайските пародии. Удоволствие е да се работи с бългaрската машинка. Имам усещането, че електрожена заварява “сам”. Невероятна машинка на ниска (по мое мнение) цена. Без аналог!
kuger - майстор
пет авг 03, 2018 10:59 pmbatmbce написа:
Преди няколко месеца си купих Argo Mini 140, китайски. Не ми харесва как работи. Скалата е невярна, дъгата нестабилна ...Така се стигна до покупката на ИСТИНСКИ инверторен електрожен ИЗА 150 Хоби от ИЗА99 iza99.com. Изцяло български инверторен електрожен изцяло произведен в България. Качествено и солидно изпълнение. Изобщо не може да става дума за сравнение с китайските пародии. Удоволствие е да се работи с българската машинка. Имам усещането, че електрожена заварява “сам”. Невероятна машинка на ниска (по мое мнение) цена. Без аналог!
Не знам как работи Argo Mini 140, но знам как работи ИЗА 190 от няколко години! Имам го и не съжалявам и за последната стотинка, която съм дал за него!

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: