Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
kuger - майстор
Професията ми не е заварчик, та доста малко знам за заварянето. Благодаря за съветите!
АБВ потребител - специалист
съб окт 31, 2020 6:52 amkuger написа:
Професията ми не е заварчик, та доста малко знам за заварянето. Благодаря за съветите!
Като знаеш малко за заваряването, как тогава препоръчваш електрожен :-D (шегичка). Апарата на Пансим е добър в интерес на истината,та насоката е правилна. :) :supz: И той е прав за това,което казва по горе. Имам познат който преди година си взе от него машина , и е доволен.Та от там и аз имам впечатления. А ако ми изпрати една машина да я тествам по обстойно с видео материал, който ще покажа тук и там,ще ми е благодарен след това . :)
mkocev - специалист
Преди няколко месеца си купих 250 HT Viki Lux за нещо като 160 лв. и съм повече от доволен от машинката. За тия пари е перфектна.
АБВ потребител - специалист
съб окт 31, 2020 9:08 ammkocev написа:
Преди няколко месеца си купих 250 HT Viki Lux за нещо като 160 лв. и съм повече от доволен от машинката. За тия пари е перфектна.
Е кое му е перфектното бе човек??? :) Защо така се заблуждавате с тези измишльотини незнам. Това трябва да е инструмент за здраво спояване на метални детайли,не за бенгалски огън :) Нали неискаш някое желязо което ще завариш, утре да ти падне на главата.Защо така несериозно подхождате към тази работа.То аз електрожен и за един лев мога да си направя, с един пакет сол и една кофа вода, ако става за въпрос, НО КАКВО ЩЕ СВЪРША РЕАЛНО С НЕГО. Освен да ме опатка тока. :) Като каже някой ,два пъти в годината ще го ползвам.Абе помислете малко бе хора.Направихте сумати тарикати милионери с такива стоки.И ми е много интересно как, хора които не са в час с тази техника, препоръчват машини.Това трябва да споделят хора които имат солиден опит и знаят какво се иска от един инструмент. Лека Вечер!
mkocev - специалист
Нито едно от заварените до момента железа с въпросният електрожен не ми е паднало на главата :). Ти пробвал ли си го тоя бенгалски огън?
Приятел с железарски цех ползва телоппдавашо от същата фирма и всичко е наред. Затова избрах електрожена от там.
Не правя реклама!
Просто споделям информация.
Последна промяна от mkocev на съб окт 31, 2020 9:34 pm, променено общо 2 пъти.
АБВ потребител - специалист
Да, да ,Колега сигурно си прав за себе си. Но на мен това малко ми звучи като < Купих сирене от 3 лв. килото, и е ужасно вкусно и истинско>. :-D Всеки има глава, и сам си решава в крайна сметка. Хубав ден.
Илиянчо - напреднал
Добре де колеги с апарата ИЗА 150 някой работил ли е с електроди 4-ка и на какви ампери се регулира.
АБВ потребител - специалист
ИМАТЕ ГЛАВИ, МИСЛЕТЕ БЕ ХОРА! Ако не се научим да мислим и без държава ще останем.Не е тук мястото,но много искам да споделя нещо което силно ме притеснява напоследък,като наблюдавам хората които срещам. Сякаш нямат мозъци, всичко се върши по инерция, някакси. И как нещата да са нормални, при такава масова консумация на кофеинови продукти и алкохол. Не случайно кофеина е наречен , тихия убиец. Всъщност целта на така наречените хранителни наркотици е да променят мисленето, да дезоорентират човека, смятайки налудничевите неща за нормални. И така да се постигне пълен контрол на масата.ВЪЗДЪРЖАЙТЕ СЕ ОТ КОФЕИНОВИТЕ ПРОДУКТИ И АЛКОХОЛА. Не съм аз човека който да ви каже какво да правите, но ако не се замисляте за тези неща, някой ден всичко ще се срути. И последствията за нас българите ще са трагични.Ще станем емигранти в собствената си държава. Може да ви се струва майтап сега, но ще платим скъпа цена за това безхаберие което проявяваме . ПОМИСЛЕТЕ ВЪРХУ ТОВА ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ПРИЕМАТЕ НЕЩО КОЕТО ПРОМЕНЯ МИСЛЕНЕТО ВИ.
Прикачен файл:
Истината за черното злато.jpg
Истината за черното злато.jpg (34.08 KиБ) Видяна 2835 пъти

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: