Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Сварочник - помощник
А нещо което се предлага на нашия пазар, да ми предложите?? Нещо което сте ползвали и сте доволен примерно. Може и малко по скъп да е, за мен е важно да работи добре. Благодаря!!!
gogo7777 - майстор
Ами търсачката ми все търси в чешки сайтове. Нямам на идея в БГ какво се предлага. Това което ти предложих го знам, че е читаво.
Avas_co - майстор
Доколкото съм чел, на Jasic нещата са много качествени.
От квалитетните китайци, един вид.
MamaMy - майстор
Над два пъти на Иза-та. Грешно похарчени пари. Изберете българско!
agj - майстор
пон ное 28, 2022 10:21 pmMamaMy написа:
Над два пъти на Иза-та. Грешно похарчени пари. Изберете българско!
Ти изобщо в час ли си?
Сварочник - помощник
Да , Благодаря ви!! Последно да попитам ,конкретно за този модел който препоръчвате. Има ли тук фирма която да ги ремонтира, ако се наложи нещо в последствие?? Все пак вечни неща няма. :)
speka_rs - майстор
вт ное 29, 2022 9:00 amСварочник написа:
Да , Благодаря ви!! Последно да попитам ,конкретно за този модел който препоръчвате. Има ли тук фирма която да ги ремонтира, ако се наложи нещо в последствие?? Все пак вечни неща няма. :)
За МИГ - DEL 160 “Self Control", модел 5 кг.
За ТИГ - DEL MMA / TIG Eco 200 Pulse или DEL MMA / TIG Eco 200 Pulse + COLD WELDING

Казвам го като ползвател на техните машините.

п.с. Имат сервиз не само за техни машини мисля, че може да се тестват при тях нещата.
MamaMy - майстор
пон ное 28, 2022 11:31 pmagj написа:
пон ное 28, 2022 10:21 pmMamaMy написа:
Над два пъти на Иза-та. Грешно похарчени пари. Изберете българско!
Ти изобщо в час ли си?

Даже в минути и секунди. Появи се един маймун, каже вълшебните думи "купувам електрожен" и 3 месеца ви гледа сеира. Като затихне кошера пак някой се изпльоска в лайната и рестартира лайномета.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: