Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
вт юли 25, 2023 2:56 pmMamaMy написа:
Електро-Дъгово Заваряване / Manual Metal Arc
Верно ли?
Ръчно забрави у кирилицата.

Гогата е отдавна разбрал, дето две дини под една мишница не се носят.
cadmaster - напреднал
Не съм влизал скоро, но видях че има интерес към Иза-150. Цената е 280лв, пращам по Еконт за сметка на купувача, наложен платеж и с опция за преглед. Ето снимки:

Прикачен файл

IMG_20230812_172902.jpg

Прикачен файл

IMG_20230812_172846.jpg

Прикачен файл

Иза_150.jpg

Прикачен файл

IMG_20230812_172914.jpg

Прикачен файл

IMG_20230812_172835.jpg
cadmaster - напреднал
Още снимки:

Прикачен файл

IMG_20230812_172826.jpg

Прикачен файл

IMG_20230812_172819.jpg

Прикачен файл

IMG_20230812_172926.jpg
gogo7777 - майстор
Взимам го. Пиши на лични за да се разберем.
:drinkers:
iva6ki - специалист
Здравейте колеги, горд собственик на агро мини 160 или поне до днес, както си лепех с 2.5мм спря да пали електрода, ток има, вентилатор работи /не е прегрявал никога/, сложих нов електрод ама мъц нема никой. Някой имал ли е такива проблеми с таз машинка.
Pansim1 - специалист
Имаш гаранция. Изпращай да го ремонтират.
Ако нямаш е друга темата :partyman:
iva6ki - специалист
Проблема се оказа в мен сега ми звъннаха закъсала се масата при щипката :? и не правел контакт е нема как да пали :axe: ама изобщо не го очаквах иначе машинаката е огин. :partyman:
Pansim1 - специалист
вт сеп 12, 2023 11:28 amiva6ki написа:
иначе машинаката е огин. :partyman:
Огин ли е или не, зависи с какво я сравняваш. :)
Ти с колко и какви машини си го сравнявал? Не за друго, ама си е посредствена машина, вярно - достатъчно надеждна.
Направи проста проба - постави базичен електрод /НОРД/ 2.5мм и ток 50 Ампера и пак ще говорим.
iva6ki - специалист
Основно съм работил с трансформаторни, но на база оплаквания на познати машинката е супер. Аз съм я взел за домашни нужди, но си отиват 3-4кг електроди на година. Не правя конструкции тъй че базичен нямам нужда.Пробал съм го с OKNiFe-Cl-А 2.5 х 300, ОК61. 30 и рутилови каквито ми попаднат справя се отлично. Вината си е в мен че не съм усетил че кабела се е прекинал под изолацията.
imegogo - специалист
не бях заварялвал доста време последно мъчих с едни "Вежен" ами не знам в мен ли беше проблема много зле ставаха заварките пали трудно много шлака, реших да ги сменя с Askaynak не истина как заваряват направо перфектни

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: