Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
kuger - майстор
[b]fore[/b] написа:
[b]agj[/b] написа:
pansim написа:
Не бях влизал поне месец в този форум...и за щастие виждам че все същите глупости се пишат...т.е. не съм изпуснал нищо :-D :-D :-D
Продължавайте в този дух :lol:
За хората хвалещи украинските Уони-та
Взех такива за проба за хора заваряващи наистина отговорни конструкции с ренгенов контрол на шева.
Пробваха ги...и сега си стоят и ги подритват. Продължиха да си купуват Есаб на двойна цена. Защо ли???
ПП Въпроса е риторичен. :wink:
По подобен начин стоят нещата и с инверторите...ама вие продължавайте да си вярвате.
Аз няма да ви преча.
Тъй де..! Ти си винаги над всичко и над всички! :lol:

Е как иначе бе agj, човека е Господ и тука като види веднъж месечно тия Глупости писани от Глупаци и се чуди на кого да дава акъл че даже и да рекламира неговите божествени машини :prayer:
Не че иска да ни обиди- нали е Господ, но просто Глупости се пишат от некакви там дето заваряват от време на време с тия скапаните Китайски инверторчета.
Та не могат да разберат Вишото Божествено Инвертисимо на Господа............ :prayer: :prayer: :prayer:

И в момента той кръжи над нас и ни гледа дори когато е Офлине ! :shock:
Вие да не смъркате нещо? Бива ли толкова "издухани"?
fore - майстор
Абе само Виброцил капвам понякога като истина на Вилата и се скапя от работа. Ама той няма психотропно действие уж !

А и аз не се мисля за Господ нали ! :lol:

Иначе Сандански е готин град и го свързвам с - гореща минерална вода, смокини, жега е и се минава през него за Гръцко да се ходи до убавата вила на Халкидики - Ситонско. :lol:

Преди по скоро с заваръчната техника ми се опитваше да правя асоцияция, но не ми се получаваше нещо...........
А напоследък и с Господ започвам да го свързвам подсъзнателно някакси. :?
gogo7777 - майстор
Форе, ти немаш ли си асма да подпираш. Що си навираш отново задника при "големите"..... :lol:
fore - майстор
gogo7777 написа:
Форе, ти немаш ли си асма да подпираш. Що си навираш отново задника при "големите"..... :lol:
:prayer: :prayer: :prayer:

То вярно че тук Господ е многолик. :)

-------
Сега подпирах мазилката на стената.
gogo7777 - майстор
Ааааа мерси......я кажи Райдера разбира ли се с Хюндаите. :lol: .....и "големия абкант" на тъста работи ли?
iivanov - майстор
gogo7777 написа:
Ааааа мерси......я кажи Райдера разбира ли се с Хюндаите.
Ти луд ли си? Все пак платките са Кенде. Тва, че ги побългаряваха/поправяха е малка, досадна подробност. :-D
gogo7777 - майстор
Платките Кенде са уникални...... :lol: Форе също е уникум....дали е разбрал вече за магнетизма на ръкохвадката си :?
fore - майстор
Абе единствено и 100% разбрах че в конкретната тема има няколко елемента със заварени мозаци който си избиват комплексите чрез съществуването и.
Какво ли щяхте да правите без нея незнам :lol:
Тъста има хубав абкант и доста машини които вие няма и да санувате но най ми харесва Вилата му в Гърция на която съм фен :cool:

Ама вие сте баровц и експерти от нфталина, къде съм тръгнал аз бе..... :prayer:
да говоря с рестото и втората цедка на форумните комплексо/експерти :?
iivanov - майстор
Ей, образ безподобен си! :lol: Скачаш на някого, смело и с подигравка, пък като те настъпят ревеш, като вдовица за уй.
fore - майстор
Гледам не си спал за да надраскаш някой ред Иванов.

Ама то е така- рано Пиле - рано :rolleyes: :lol:

Да рева, и то за Уй- айде бе ............просто от нафталина се задъхвам малко :wink: Всичко е 6 при мене че да обръщам внимание на Богомислещите се чак пък толкова. А и божествените незнам имат ли такива органно уйови инструменти......... :? :lol:

Съвет от мене- Пиие витамин- Пъ, така няма да ревете за уйове и ще ви се лепят повече Пу....ки. Щото тука работата е много .......... А и помага против анти рафтовият магазинен синдром (Богосебемисленето) и манията за експертизмова комплексарщина. Това последното е понеже витамина е от групата на R комплекс.
Така ще ви се повишат и продажбите и ремонтите, а и Шефа ще ви похвали.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: