Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
pansim - майстор
Докато се дърляте тука :) Пансим си има по-полезно занимание.
Премахване по желание на клиента на Хот старт от ЕСАБ бъди 180
Силно изразения горещ старт пречи в някои случай. В конкретния бюджетен модел не е предвидено за бъде изключван.
Е, вече това е коригирано. :)

ПП Само за сведение на "приятелите" пишешти тук - цената на моя инвертор е на половина от подобното предложение на посочените китайци облечени в БГ ламарина. :lol:
И още - наистина подобен тип машини не е редно да бъдат с обикновен щепсел. Консумацията е висока, и не случайно вместо напълно възможните 380-400А съм го ограничил на 250А. То и това е доста...ама клиента винаги е прав.
Гога - не е за Иво тази машина.
Форе - аз не се обиждам! Свикнах на форумните заяждания. Просто за разлика от теб, няма кой да ме храни и се налага да работя.

Прикачен файл

IMG_20170322_150236.jpg

Прикачен файл

IMG_20170322_150230.jpg
fore - майстор
Пансим, а мене кой ме храни да знам, щото не съм на ясно да ми кажеш....... ???? :wink:

Ще му искам и за тебе да не се преработваш толкова и да не ти се налага да правиш такива Сиамски близнаци с които може да се взривиш ...... :lol: Дожаля ми чак...... :roll:

Щото 250 ампера без защита са си 250 без защита...... :)

Интересно като толкова много си се преработил как намираш време да пишеш тук ......... Аз като имам много работа няма време за глупости.
ZEDYCUS - майстор
Прочетете темата и ще видите как се храни Форето(коссис).
http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=60&t=464496
fore - майстор
Няма нищо общо с това и съм подал сигнал където трябва по въпроса ! Скоро ще им стане ясно, че неможе да се гаврят така с когото и да е било !
Те се изживяват като Съд и изпълнителене орган, а не са нищо такова и не може без доказано каквото и да е било престъпление или измама да клеветят някого когото даже не познават и да го осъждат. Нямат статута за това !
Има доста нагли Модератори които си мислят че може да си правят всичко и да ползват чужди снимки и данни за да трупат актив и посещения с рекламна цел вероятно.

Колкото повече стоят тези лични данни в темата толкова повече Човекът отговорен за това ще си плаща ! Макар че и това е без значение, защото аз съм направил достатъчно копия на временното състояние на темата като доказателство.

Даже при регистрация в този форум е написано че те нямат право и няма да публикуват лични данни и снимки с което нарушават и своите правила.

Доста хора си позволиха да обиждат в тази тема, но аз намерих достатъчно инфо за да повдигна обвинение и наказателно дело за клевета и обида към основният отговорен за това в тази тема. Консултирал съм се с Адвокат и вероятността да го направя е голяма след като мине първо подаденият от мене сигнал на съответният орган.

Повече няма да се обяснявам и на вас, защото това не е в мой интерес и може само да ми навреди. А и вие също не сте орган който да се занимава с такива проблеми. По добре не се намесвайте, защото само може да се набъркат в неща за които не сте и предполагали ZEDYCUS !
iivanov - майстор
ZEDYCUS написа:
Прочетете темата и ще видите как се храни Форето(коссис).
http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=60&t=464496
Бурни аплодисменти , които преминават в овации . Публиката става на крака ... :lol: :rolleyes: :lol: :rolleyes: :lol: :prayer: :prayer: :prayer:
ПП Пансим , в колко карантия на инвертори трябва да бъркаш , за да вземеш 400 кинта ?
toolegittoquit - майстор
fore написа:
По добре не се намесвайте, защото само може да се набъркат в неща за които не сте и предполагали ZEDYCUS !
Ще ни осъдиш ли? Това, което си направил е грозно
@ инжектопляктор - vwclub.bg
zz_stefanov - майстор
Грозно, но за съжаление във всеки форум се изявява поне по един такъв "търговец".
Ето едно примерче от рено http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=119767.0
gogo7777 - майстор
Форе, сам ли ще си отнесеш заплатата на човека, който си измамил или да помагам. :cool:
Avas_co - майстор
Форьо, какво се пениш ?
Всичката тая информация вече не е публична от момента, в който ти си я пуснал в пространството.
Нали беше много принципен, тука щеше да гониш търговците от храма, мен на лични ме беше обявил за агент на Пансим, Драгозов и на кой ли не, и накрая ...
Що не пробва да се защитиш публично ?
П.П.
Сигурно и от тук ще изчезнеш, и после ще възкръснеш под нов ник, но и ти като тинки си лесно разпознаваем, та ...
iivanov - майстор
Avas_co написа:
Сигурно и от тук ще изчезнеш, и после ще възкръснеш под нов ник, но и ти като тинки си лесно разпознаваем, та ...
Тинки може всякакъв да го изкарвате , но едва ли някой ще каже , че е безпринципен лешояд .

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: