Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Индианец - специалист
Машинката е траф, не е инверторна.
Казвам ти да го знаеш, да не те лъжат, че е инверторна.
Мерси на отзовалите се.Да знам че е траф ,просто се чудех дали ще ми върши работа за домашни нужди да не е някакъв хептен ментак,че и без това не мога да заварявам .А цените на немския е наполовина на кракрата .
Индианец - специалист
Трафчетата са по-големи кучета ужким и доколкото четох не се скапват толкова бързо от влагата.
Също не могат да горят и базични електроди.
Много не им разбирам на тия машини, ама само знам, че евтините инвертори са малко тото, един електрод и половина му беше ресурса. :-D
И аз за ИЗА си мислех,но като ще го ползвам един два пъти годишно...затова си мислех за нещо ефтино което да върши работа.
янко - специалист
Не беше скъпа,но топи стоманени .Имам два инвертора(едното е и телоподаващо) и единствения критерий беше да топи стоманени
kuger - майстор
пон фев 21, 2022 8:25 pmИндианец написа:
Трафчетата са по-големи кучета ужким и доколкото четох не се скапват толкова бързо от влагата.
Не и това.
speka_rs - майстор
Имах възможноста да ползвам DEL MMA 145, много приятна машинка. Първо позаварях малко с нея, след това се наложи и да отрежа малко железа. Доволно се справи машнката.
nikolov333 - майстор
Миналата събота взех райдера на баща ми да с-капя два три винкела. Учудих се, че стана добре..
https://jelezaria.com/search.html?phrase=129943
АБВ потребител - специалист
В България ,а и не само, алкохола и кофеиновите продукти, т.нар. слаби наркотици, няма да оставят един здраво мислещ човек. Няма да се учудя, ако скоро се появи форум за храненето някъде, примерно с въпроси от сорта на, с коя ръка да се храня или кога да преглъщам храната. Незнам дали има някаква цел това мероприятие ,сигурно има, но в крайна сметка ,всеки сам решава какво да яде и пие. Ще дойде момент когато няма да ни питат изобщо за тези работи, и някой друг ще определя с какво да се храним. И това време не е много далече. Отделете време и се замислете за тези неща, защото те ще определят живота който ще живеете. Стряскащо оглупяване цари навсякъде,и това не е никак смешно. :)

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: