Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
dragozow - майстор
При мен, София, бул. Владимир Вазов 126.
gnt69 - майстор
perso написа:
Здравейте интересувам се къде в София има сервиз за инвеститори Мма Хасковските ? :-)
И аз имам няколко повредени инвеститори не дават пари. Драгозов да ги нося за ремонт. :partyman:
dragozow - майстор
Дай ги, ако не са се взривили. Данчо прави всичко. Телефона ми е 0898798624, Калоян, ако не вдигна ще ти върна обаждане след малко.
gnt69 - майстор
И ти не четеш човека не иска да му поправяте инверторни електрожени а инвеститори.
А аз на майтап викам да ти пратя няколко инвеститора които не дават пари за ремонт да почнат да дават ти веднага готов. :partyman:
resistbody - майстор
Няма да го пращаш преди петък, че да може Данчо да ми тунингова Арго 160-то :)
Изключително съм доволен от арго 160, комуникацията с Калоян и възможността за ъпгрейд... за сега ще е само 2в1 телчарка ще е, но разбрах че и до ТИГ може да се вдигне. :)
cat - специалист
http://www.argo-market.com/Products/Details/703

Някой може ли да даде мнение за тази машина , ще ми трябва главно за неръждаема стомана поне в началото на пролет смятам да си правя няколко съда . Не пише дали работи на променлив ток или е само правотокова .
koveslav - майстор
resistbody написа:
Няма да го пращаш преди петък, че да може Данчо да ми тунингова Арго 160-то :)
Изключително съм доволен от арго 160, комуникацията с Калоян и възможността за ъпгрейд... за сега ще е само 2в1 телчарка ще е, но разбрах че и до ТИГ може да се вдигне. :)
Брей,да не видите нещо :D Нави се и ти на комбо апарат,така ли? Модулна ли ще е-отделно електрожен,отделно телоподаващ модул или вграждат електрожена в друг корпус?
resistbody - майстор
koveslav написа:
Брей,да не видите нещо :D Нави се и ти на комбо апарат,така ли? Модулна ли ще е-отделно електрожен,отделно телоподаващ модул или вграждат електрожена в друг корпус?
http://www.argo-market.com/Products/Details/1665
Това е новата машина, като за силова част използваха моят мини160, взех го с по-добрия мотор и дистанционно. ТИГ също ми го предложиха като допълнителна опция, но нямам ръка за този метод.
Огромни благодарности на Данчо за бързия срок на изпълнение 5 дни, два от който пътува по куриер. Сега само ще трябва да се заварява повече, но взех да търся аргонова бутилка да плюя и неръждавейка.
dragozow - майстор
Ако е с металния мотор (той пак е от моите) скоро ще има ролка 1 мм за него, специално за Данчо съм ги поръчал. Скоро ще има машина и за голяма ролка, сега правят корпусите.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: